skate

Jakie obuwie sprawdzają się podczas jazdy na desce?

Chyba każdy z nas dobrze wie o tym, jak niezwykle ważne jest właściwe dobranie butów. Jest to istotne nie tylko w przypadku butów, które zakładamy codziennie, lecz w głównej mierze tych, jakie mamy na nogach, gdy trenujemy wszelkiego rodzaju sporty. Dobrze dobrane obuwie jest bardzo ważne szczególnie, gdy uprawiamy skateboard. Właściwie dopasowane buty na deskę powinny nam zagwarantować nie tylko większy komfort jazdy, ale w głównej mierze dać poczucie bezpieczeństwa. Jest to jeden ze sposobów na skuteczne uniknięcie różnego typu kontuzji. Warto więc przekonać się, jakimi atutami musi wyróżniać się obuwie, które zakładamy na deskę.
buty sportowe

Jakie obuwie wybrać w okresie letnim?

Wybór odpowiednich butów na lato to sprawa bardzo ważna. W ciepłych miesiącach stopa zachowuje się zupełnie inaczej niż w pozostałych porach. Gdy jest ciepło, stopa wymaga znacznie więcej wentylacji i nieco więcej miejsca. Wielokrotnie okazuje się, że w gorących miesiącach stopa staje się nawet nieco większa właśnie przez wzgląd na niezwykle wysokie temperatury. Bardzo istotne jest więc, aby dobrać latem właściwy rodzaj butów.
zima

Które ubrania są potrzebne w kiedy temperatura spada poniżej zera

Nie przyszło nam niestety żyć w tropikach lub chociaż na ciepłych rejonach naszego kontynentu. Niestety,zima u nas jak najbardziej występuje i mamy obowiązek, jako co roku ukryć krótkie spodnie w szafie, a w zamian wyciągnąć ciężkie zimowe sprzęty. Kurtki, czapki i rękawiczki. Skupimy się na tych ostatnich.