Versace woda toaletowa

Ach, jak przyjemnie

Obieramy nową taktykę. Zamiast zachęcać do podjęcia restrykcyjnej diety, katorżniczego treningu lub ekstremalnych kuracji, mamy zamiar uzmysłowić Tobie, że chwile przyjemności mają nie lada znaczenie dla naszego zdrowia. Miewasz ostatnio problemy z koncentracją?

Czekolada, deser
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Złości Cię połowa świata? Włącz ulubioną muzykę, zjedz kawałek czekolady lub spraw sobie bukiet kwiatów. Już dawno udowodniono, że małe radości to panaceum na małe niedomagania. Przykładowo gorzka czekolada pomaga obniżyć ciśnienie – o ile zjadasz tabliczkę tygodniowo. Czy powinna być gorzka?

Powinna, gdyż zawiera najwięcej ziarna kakaowego, a to w nim znajdują się najcenniejsze składniki. Poza tym, gorzka czekolada pobudza przemianę materii, w efekcie spalamy więcej kalorii – przekonują nas izraelscy uczeni.

A jeśli by tak powrócić do natury?
Kosmetyki naturalne nie mają w swoim składzie substancji chemicznych. Odnajdziemy jedynie naturę. Stosując je, łączymy przyjemne z pożytecznym. Pozwolą na nowo poczuć zapachy świata, który nas otacza.Warto więc spróbować przestawić się na naturalną pielęgnację. W swoim tempie, ale skutecznie. Małymi krokami. Wówczas odnajdziemy w tym siebie. To może być pierwszy krok do porzucenia własnych nawyków i czerpania radości z życia w stylu Eko.

Ten artykuł przedstawia rzeczywiście istotnie kwestie, ale sprawdź ponadto tamto źródło – na pewno uznasz, że są warte zapamiętania.

Kosmetyki produkowane są z roślin, olejków z nasion a także owoców. Produkty mleczne, cukier trzcinowy, sok owocowy, i jajka stanowią główny skład kosmetyków naturalnych. Bywa iż, po otwarciu peelingu lub balsamu do ciała mamy ochotę chwycić za łyżkę i zasmakować tych smakowitości – tak pięknie i kusząco pachną!

A zapach odgrywa istotną rolę w naszych chwilach słabości. Mały lniany woreczek z zasuszoną lawendą wydziela piękny zapach, a dodatkowo pozwala walczyć z bezsennością – waniliowy koi skołatane nerwy, uspokaja. Zwykle zapach dobrej perfumy potrafi momentalnie wywołać uśmiech na naszej twarzy. Dziś nie tylko wielcy designerzy przekonują nas do swoich najnowszych kolekcji. Zapachy także kuszą nas wyjątkowymi wiosenno-letnimi kompozycjami. Autor:

Zadbajmy więc o to, aby w naszym życiu nie brakowało miłych doznań, wtedy droga do zdrowia będzie krótsza|znacznie i nieskomplikowana.