adidas

Buty sportowe nie tylko na fitness, lecz również na przyjęcie

Moda jest czymś co nas otacza i nawet, jeżeli nie bardzo obchodzą nas obecnie panujące trendy, chcąc nie chcąc stykamy się z nimi na co dzień. Bez względu na to czy śledzimy co obecnie się nosi, czy nie, zapewne wiemy co w danym czasie jest na topie. Trendy w modzie przychodzą oraz zmieniają od lat, jednakw dzisiejszych czasach, siła środków masowego przekazu uwydatnia owo zjawisko. Moda, to wszakże nie tylko względy, przecież nasz strój ma spełniać również rolę użytkową.

adidas
Autor: Arturo Pardavila III
Źródło: http://www.flickr.com

Trendy w modzie tyczą się zarówno fasonów odzieży, rodzajów obuwia, czy dodatków jak i indywidualnych producentów. Ostatnimi czasy bardzo sławne zrobiły się buty sportowe. Niegdyś kojarzone jedynie ze sportowcami, dzisiaj przynajmniej jedną parę sportowych butów posiada prawie każdy. Popularność trampek i adidasów osiągnęła taki stopień, że łączy się je nawet z eleganckimi częściami garderoby.

Prócz nowości, na rynku ogólnodostępne są niesamowicie popularne już modele buta sportowego. Są to produkowane od blisko 30 lat oraz w dalszym ciągu udoskonalane buty Nike Air Max 90, które to mają swoich fanów na całym globie. Ich znakiem identyfikacyjnym jest okienko pod piętą, tak zwane loveheart. Początkowo obuwie Nike Air Max 90 były tworzone jako obuwie typowo dla biegaczy, jednak w miarę upływu czasu stały się obuwiem dla przeciętnych obywateli. Te buty to nie tylko uniwersalny projekt, ale szczególnie wygoda i komfort noszenia. Następnym bestsellerem stały się buty Adidas ZX, których historia, podobnie jak Air Max’ów rozpoczął się wiele lat temu od biegówek.

Nic więc dziwnego, że obie pary posiadają podobną konstrukcję. Adidas ZX także przeszły rewolucję, dzięki której są dziś obuwiem na co dzień. Niewątpliwie modele butów Nike Air Max i Adidas ZX to modele historyczne, cechujące się atrakcyjnym dizajnem i wygodą noszenia. Chętnie wkładają je zarówno kobiety, jak i panowie. Jeśli chodzi o najnowsze modele butów dla kobiet, warte uwagi są buty damskie Timberland. Firma znana jest przede wszystkim z butów outdoorowych. Dedykowane są kobietom zwracającym uwagę na wygodę, jakość oraz klasyczny design.

adidas
Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com

Buty damskie Timberland spełniają wszystkie wyszczególnione cechy, dlatego zyskały rzesze wiernych fanów. Przy wyborze odpowiednich dla siebie butów, warto zastanowić się, czego właściwie spodziewamy się od obuwia. Czy tylko nowoczesnego designu, czy bardziej wygody, a może najlepszym sposobem będzie połączenie obu cech? Więcej na stronie .