images

Ciuchy, dodatki – co dzisiaj założyć?

Wiele z nas wielokrotnie stojąc przed garderobą uznawała „Nie mam co na siebie włożyć”. Mimo, że na półkach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i ogrom innych ubrań. moda ewoluuje szybko i należy za nią nadążać. Nie musi to oznaczać wymiany całej garderoby co sezon, ale parę ubrań, które zawsze są modne i mogą stanowić doskonałą bazę stylizacji należy mieć.

sukienka
Źródło: www.melanzsklep.pl

Małe czarne sukienki przodują w tej grupie. Zmieniają się ich fasony – raz są obcisłe, raz szerokie. Zależnie od aktualnych trendów mają długie, półdługie lub krótkie rękawy, a bywa, że nie mają ich w ogóle. Dekolt, albo wycięte plecy. Stała jest tylko ich długość – nad kolano, albo nieco krótsze. Takie sukienki zawsze dalej znajdź więcej są odpowiednie. Odpowiednio komponując akcesoria można dostosować je do każdej okazji. Sukienki modne sukienki wieczorowe to zawsze dużo lepszy wybór niż zestawienie bluzki damskie i odpowiednie spódnice.

spódnice
Autor: Americanos
Źródło: Americanos

Sukienki wieczorowe to osobny wątek. Nawet jeśli nie zaliczamy się do osób często wybierających się na wykwintne przyjęcia czy do teatru, dobrze jest trzymać w garderobie dwie, trzy sukienki wieczorowe. Nigdy nie mamy pewności, kiedy nadarzy się sposobność by się pięknie ubrać. Stawiajmy raczej na prosty fason, bo wszystko można zmienić dodatkami. Skierujmy też uwagę na to, by sukienki te były dobrze dopasowane. W końcu na przyjęciu mamy się wspaniale bawić, a nie co chwilę poprawiać opadającą suknię.

Warto swoją garderobę wzbogacić o żakiety – i tuniki. To doskonałe uzupełnienie dżinsów a będziemy prezentować się elegancko. Żakiety eksponują talię, a modne tuniki świetnie maskują zbyt pełne biodra.

Warto posiadać w szafie także koszule damskie, ale i koszule męskie. Te pierwsze sprawdzą się doskonale do biura, a męskie – zarzucone na górę od bikini, spięte paskiem – jako uzupełnienie krótkich spodenek – to wspaniały strój na weekend. Moda modą, ale klasyki zawsze się sprawdzają i dobrze jest je mieć w szafie.