Co wrzucić na siebie w tym roku?

Sezon zimowy to idealna pora, by przedsięwziąć nowe porządki w szafce z odzieżą. Na bank kurzą się na półkach ubrania, których już nie nosisz. Czasem powodem jest to, że po prostu te ciuchy już na ciebie nie pasują. Czasami odzież przestaje być dla ciebie atrakcyjna. Jeśli ciuchy, które chcesz wyrzucić z szafy, są niezniszczone, nie wyrzucaj ich do kubła na odpadki.

W Polsce jest wiele ubogich rodzin, dla nich takie ciuchy byłyby ratunkiem. Poszukaj firmowego kontenera Caritasu i tam wpakuj wszystkie zbędne ubrania. Jeśli posiadasz nieco więcej czasu, wyczyść je przed wrzuceniem. Zdarza się, że w mieście nie można znaleźć kontenerów na odzież dla biednych. W takiej sytuacji udaj się do okolicznej noclegowni dla bezdomnych albo plebanii. W każdym takim miejscu z pewnością przyjmą twoje rzeczy z podziękowaniem.

Dobrze, zrobiłaś porządek w szafie, teraz kolej na to, by kupić nowe ubrania na zbliżający się okres letni. Co trzeba kupić? Oto cztery warte uwagi kategorie odzieży, które bez wątpienia będą popularne w tym roku.

Autor: PILGRIM

Botki PumaNa stopach każda będąca na czasie kobieta musi nosić obuwie tej renomowanej firmy. Dostępne są w wielu fasonach w dobrych sklepach obuwniczych – są zatem modele świetne na umiarkowane polskie lato, jak i botki Puma na deszczowe i chłodne dni.

Bransoletki AsosNa dłonie zaś należy w tym roku założyć szykowne bransoletki. Jeżeli czytasz wiadomości ze świata mody, bez wątpienia zwrócisz uwagę na fakt, że takie drobiazgi są w łaskach już parę lat. Polecamy bransoletki firmy Asos, które czarują ciekawymi projektami i wywołują zazdrosne miny innych niewiast.

Swetry H&MNa zimne dni należy zamówić sobie modne sweterki, oferowane w sieci renomowanych sklepów z ubraniami, pochodzącej z mroźnej Szwecji.

Bluzy Adidas Jeśli pragniesz się odchudzać i dużo biegasz, powinnaś kupić sobie komfortowe bluzy Adidas, idealne do tego rodzaju aktywności. W czasie biegania także możesz prezentować się pięknie!