buty

Elegancja w kolorze nude

Panowie zapewne będą niezadowoleni, ale w damskiej palecie znanych barw na dobre znalazł się już kolor o nazwie nude a do tego nic nie wskazuje na to, by miał ją kiedyś porzucić. Należy więc zakupić rzeczy w takim kolorze, ponieważ możemy być pewni, że będą w użyciu przez długi czas.

buty
Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme

Kolor nude to inaczej kolor skóry, który prezentuje się zupełnie jak nieco cieplejszy beżowy. Jest on bardzo subtelny i kobiecy, a dodatkowo idealnie prezentuje się na wszelkich damskich ciuchach. Niemal wszelkie sklepy, w tym te które można znaleźć w internecie mają w ofercie niemal każdy rodzaj ubrań w takim kolorze. Nike, Reebok, Le Coq … to jedynie przykładowe wyliczenie, gdzie można go znaleźć.

Szpilki w kolorze nude to ciągle ”must have” w garderobie każdej kobiety, która kocha modę. Można powiedzieć, że weszły już do kanonów mody i aktualnie możemy je porównywać z małą czarną, która wisi w szafie prawie każdej kobiety – .

Ponadto można powiedzieć, że ubrania o kolorze nude perfekcyjnie sprawdzają się w pracy w biurze. Jest to bowiem neutralny kolor, doskonale grający z ciemnymi tonacjami. Jeśli zatem chcemy zacząć konstruowanie naszej szafy pod kątem biurowego wyglądu można zacząć od odwiedzenia Ubrania h&m. Na pewno odnajdziemy tam ciekawe pomysły, które pomogą nam stworzyć tzw. bazę. Do tego ceny nie będą wysokie, zatem każdy może pozwolić sobie na tego typu zakupy – .

Oprócz ciuchów barwa nude została wykorzystana przez wytwórców różnego rodzaju produktów kosmetycznych. Po pierwsze należy zauważyć, że idealnie wygląda na naszych paznokciach. Koncerny kosmetyczne mają w sprzedaży emalie do paznokci we wszelkich jego odcieniach. Nieliczne wątpliwości można posiadać do używania ich przez osoby z jasną cerą. Muszą one przemyśleć czy kolor nude w połączeniu z ich jasną skórą nie sprawi, że kolor się zgubi, a efekt będzie mdły. Ostatecznie wybór takiego koloru uzależniona jest (czy to odnośnie kosmetyków, czy ten ubrań) od indywidualnej oceny konkretnej kobiety.

Źródło: domodi