Fotografia

Dobra sesja podstawą sukcesu

W naszych czasach wizerunek jest szalenie ważny. Każdego dnia jesteśmy zalewani z każdej ze stron kolorowymi gazetami, a w nich czarują nas wyretuszowane zdjęcia gwiazd. Moda na atrakcyjny wygląd ciągle jest i na pewno szybko się nie skończy. Dlatego idealny zawód w naszychczasach to fotograf.
ślub

Co nie daje spać pannie młodej

Ślub to bez wątpienia jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu, dlatego większość par młodych przygotowuje się do niego, uwzględniając najdrobniejsze detale. W Polsce można wybrać się na profesjonalne targi ślubne, działa wiele firm eventowych, które zorganizują za nas tę szczególną uroczystość, spełniając najdziwniejsze życzenia klientów. fotografie coraz rzadziej robi sąsiad – wyręcza go profesjonalny fotograf, który przeprowadza stylizowane sesje zdjęciowe w plenerze. Restauracje prześcigają się w wymyślnym menu, a didżeje zabawiają weselnych gości w stylu lat 60. czy 80.
Wieszaki na ubrania

Czy second-handy ponownie podbiją rynek odzieżowy?

Zaopatrywanie się w lumpeksach było ogromnie rozpowszechnione jeszcze kilka lat temu. W wyniku powstawania wielkich galerii handlowych oraz sprowadzania z zachodnich państw silnie prosperujących sieci ubrań, właściciele ciucholandów radzili sobie coraz gorzej i w ostateczności musieli rozwiązać swoje przedsiębiorstwa. Jednak nieoczekiwanie w ostatnim okresie ten kierunek totalnie się przekształcił.