portfel i pieniądze

Galanteria skórzana kapitalnym podarunkiem na wszelką okazję

Walentynki to okres kiedy zakochani wyszukują podarków dla swych partnerów. Zwykle ta okazja jest obchodzona przez osoby młode, celebrujące nowe zwyczaje. Tenże obyczaj podsycany jest przez handlowców przewidujących zwiększenie zysków, czas ten bowiem jest czasem plonów dla zbywców wszelkiego typu drobnostek. Hurtownia galanterii skórzanej już kilka tygodni przedtem pracuje na pełnych obrotach. Zlecenia napływają obszernym potokiem zaś obroty wysoce rosną.

Portfel
Autor: Jim Le
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście nie mam nic przeciw ofiarowywaniu sobie drobnych prezentów z jakiejkolwiek okazji, jednak troszeczkę denerwuje mnie pewien przymus wywierany na klientach w tym czasie. Zwolennicy tegoż święta nie widzą tymczasem nic złego w zdążaniu za modą która niesie ze sobą pozytywne uczucia, nawet jeżeli niezbędne staje się otwarcie sakiewki – zobacz stronę. Skoro tak, wypada się zastanowić co ukochanemu/ukochanej podarować.
Możliwe są dwie opcje załatwienia tematu; humorystyczny i rzeczowy. Kiedy znamy naszego partnera należycie długo znamy jakie ma poczucie humoru. Dla jednego będzie to dla przykładu dowcipna bielizna, dla pozostałych erotyczne czekoladki czy też inny zabawny gadżet. Dla panów o bardziej konserwatywnych zasadach możemy wybrać coś praktycznego a równocześnie wytwornego. Kobiety wyszukujące takiego właśnie drobiazgu powinny wbić w wyszukiwarce frazę: portfele męskie skórzane, a odnajdą niechybnie interesujący prezent dla swojego ukochanego mężczyzny.
Elegancki mężczyzna bowiem zwraca uwagę na niuanse, i przynajmniej próbuje dopracować je w taki sposób, aby wyglądać ciekawie (lecz by nie było widać włożonego w to wysiłku). Poniektórzy mówią nawet że – podobnie jak buty – takowe drobiazgi jak portfele męskie skórzane świadczą o ich właścicielach – kliknij.

Mężczyzna
Autor: Ghislain Berger
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednio dopasowany ów przedmiot wskazuje na poczucie piękna właściciela a – gdy jest wykonany na zamówienie – także o jego osobowości. Rzecz jasna dla doświadczonej kobiety takie dylematy który portfel wybrać – to błahostka, misja do wypełnienia w czasie pomiędzy poranną kawą a dojściem do zatrudnienia. Wiemy bowiem iż kolację w tymże dniu stawia dżentelmen, tak więc obowiązki kucharskie chwilowo pozostają odroczone na dalszą okazję. Chyba że gotujemy we dwoje.