Modelka w bieliźnie

Grubsze panie i piękna bielizna

Stosownie dobrana bielizna to podstawa, szczególnie kiedy pojawia się upalna aura i ściągamy z siebie tony ubrań. Wówczas bielizna znacznie bardziej rzuca się w oczy, zwłaszcza spod przewiewnych bluzek i spódnic. Jeżeli jesteśmy szczupłe i mamy idealną sylwetkę nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy prezentowały swoje ciało, problem pojawia się jednak wtedy, gdy nasza sylwetka nie należy do atrakcyjnych.

Grubszym paniom trudniej znaleźć doskonale pasującą bieliznę, aczkolwiek na rynku istnieje wielu producentów, którzy bez problemów wyprodukują biustonosze czy bikini w rozmiarze o wiele większym niż B czy D. Jednym z nich jest chociażby firma Gorsenia, która
Modelka w gorsecie
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

wykonuje staniki czy gorsety dla pulchnych pań nawet z rozmiarem L.

Grubsze kobiety powinny dużą uwagę przywiązywać do zakupywanej bielizny, tak aby za jej pomocą maksymalnie ograniczyć wszelkie niedociągnięcia. Dlatego popularny push up (na przykład: bielizna typu push up) dla takiej kobiety nie będzie odpowiednim rozwiązaniem, z kolei idealnym wyjściem będzie bielizna modelująca sylwetkę. Taka bielizna, przeważnie bezszwowa, może odpowiednio ukryć niedoskonałości, a równocześnie atrakcyjnie się prezentować. Jest

Kobieta na ławce
Autor: David Schiersner
Źródło: http://www.flickr.com

dodatkowo niezwykle komfortowa, jako że – o ile oczywiście jest należycie dobrana – nigdzie nie gniecie, nie wystaje, więc kobieta czuje się w niej tak samo komfortowo, jak i kobieco.

Grubsze panie mają dosyć często kłopot z dużymi, opadającymi piersiami. W tym przypadku konieczny jest wręcz idealnie skrojony stanik, który odpowiednio podtrzyma piersi i ładnie je wymodeluje.

Możemy zdecydować się na biustonosze Triumph czy Gorsenia itp. (staniki gorsenia) – byle pamiętać, że liczy się nie tylko wielkość miseczki, ale także obwód pod piersiami. Wbrew powszechnej opinii bowiem to nie ramiączka stanika służą do podtrzymania piersi na właściwym poziomie, ale stosownie dobrany rozmiar stanika pod biustem.

Po przeczytaniu tego wpisu, polecam (https://laversa.pl/dlugie-suknie) odmienne wiadomości na prezentowany temat, które okażą się równie wciągające.

Bardzo korzystnym rozwiązaniem są oczywiście także gorsety, które doskonale podtrzymują piersi, a jednocześnie sprytnie modelują sylwetkę w pobliżu talii.

Niezwykle duży asortyment bielizny doskonale skrojonej dla grubszych pań można sprawdzić w internecie, dlatego warto rozpocząć poszukiwania doskonałej bielizny właśnie od internetu.