torebka

Hurtownie artykułów skórzanych – dużo i korzystnie

Artykuły wykonane ze skóry, głownie te o charakterze dopełnienia stroju typu: torebki, portfele, paski, od dawna są cenione, nie tylko wśród kobiet, ale też mężczyzn. Wybierając je w prosty sposób można nadać swojemu ubiorowi wyraz i szyk. Miejscem, gdzie można je pozyskać są hurtownie z takowym asortymentem. Ich zaletą jest to, że hurtowo można pozyskać je w korzystniejszej cenie niż w standardowych punktach sprzedaży.

Hurtownia galanterii skórzanej – miejsce naładowane elegancją
Galanteria skórzana
Autor: Torbs
Źródło: torbs.pl

W hurtowni galanterii skórzanej znajduje się bogaty repertuar wyrobów, o charakterze zdobiącym odzież, ze skóry: zwierzęcej oraz ekologicznej. Co się na niego składa? Głównie plecaki, portfele, paski (koszule-meskie.sklep.pl) do spodni.

Są trwałym trendem niezależnie od sezonu. Dzięki nim w łatwy sposób można dać swojemu wyglądowi elegancki wymiar – choć jak wiadomo, artykuły skórzane, są kosztowne i niestety nie nie każdego na nie stać. W hurtowniach (polecamy hurtownia za 4 zł), takich jak Hurtownia galanterii skórzanej, zakup tych dodatków może być nie aż tak drogi, nie tracąc przy tym oczywiście na ich jakości.Entuzjaści skórzanych wyrobów wybierając hurtownie z takowym asortymentem mogą liczyć na bogatą ofertę w korzystniejszej cenie niż w markowych sklepach czy butikach, ale minusem jest fakt, że owe zakupy mają tam charakter hurtowy.

Skóra zwierzęca i naturalna, czyli o różnicach, wadach i plusach

portfel
Autor: Jim Le
Źródło: http://www.flickr.com

Pozyskiwanie skóry zwierzęcej jest współmierne z wysokimi kosztami z powodu niełatwej obróbki (przez nierówną powierzchnie i uszkodzenia mechaniczne) a przede wszystkim krzywdzeniem zwierząt. Między innymi z tych powodów ludzie próbują przedstawić powierzchnię skórzaną, w alternatywny sposób, z innych, zastępczych materii. Skóra ekologiczna, czyli wykonana bez bez okaleczania zwierząt, w niezauważalny sposób różni się od tej zwierzęcej pod względem wizerunku. Podobnie dobrze wyglądają torby, czy portfele ze skóry sztucznej, porównując je do tych zwierzęcych. Innym jej plusem jest fakt, że jest o wiele tańsza. Dzięki szerokiemu asortymentowi w hurtowniach z takową galanterią, każdy potencjalny kupiec, ma możliwość wyboru z uwzględnieniem własnych upodobań.