torba zrzutowa

Jak można w obecnych czasach uwiecznić wysiłki naszych walczących o niepodległość ojców?

W ostatnich latach jeszcze bardziej widoczna okazuje się niezwykle krzepiąca oraz optymistyczna moda do promowania, zwłaszcza pośród młodego pokolenia, niektórych zachowań patriotycznych.

Funkcjonowania takie przejawiają się na wszelakie sposoby. Od uczestnictwa w wszelakiego rodzaju wiecach, przez popularyzowanie postaw patriotycznych w Sieci do zwykłego noszenia ubrań mających odpowiednie nadruki.
Dla przykładu w Internecie można bez najmniejszego kłopotu zakupić takie rzeczy jak koszulka lub bluza Narodowe Siły Zbrojne. Jak powszechnie jest wiadome, NSZ to krajowa wojskowa konspiracyjna organizacja, jaka działała w latach 1942-1947. W szczytowym okresie w jej szeregach koncentrowało się ok. 75 tysięcy członków. Taka bluza Narodowe Siły Zbrojne ma za obowiązek upamiętnić ludzi, jacy żyjąc w bardzo trudnych dniach, wstępnie bili się z okupantem niemieckim, by później walczyć o wolność z okupantem radzieckim. Tego typu bluza Narodowe Siły Zbrojne może zatem zawierać druk z polskimi Kolorami narodowymi, z śnieżnobiałym orzełkiem czy ze skrótem nazwy samej organizacji.

bluza narodowe siły zbrojne
Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
torba zrzutowa
Jeżeli ciekawią nas takie postaci aktywności jak biwaki survivalowe, to może zaciekawi nas dostępna m.in. w Internecie tak zwana torba zrzutowa. Jest to specjalna torba wojskowa, która mogłaby zostać zaczepiona do paska za pośrednictwem szlufek, na zatrzask lub za pośrednictwem rzep. Oryginalnie torba (zerknij na serwis www zrzutowa była używana przykładowo do przechowywania magazynków do broni.

Taka torba zrzutowa posiada także specjalistyczny ściągacz, który zapobiega wypadaniu zawartości w czasie gwałtownych ruchów jej posiadacza. Więc taka torba zrzutowa mogłaby się przydać w wielu sytuacjach.