spodnie i legginsy

Jak się ubrać aby wyglądać szczuplej

Jeżeli uważasz, iż najlepszym sposobem na odebranie sobie paru kilogramów jest ubranie się na ciemno, jesteś w błędzie! Istnieje parę nie mniej prostych zasad, które umożliwiają optycznie wyszczuplić figurę.

W tzw. odchudzaniu wizualnym kolor jest niezwykle istotny. Odcienie korespondujące z typem urody to jeden z najprostszych sposobów na odwrócenie baczności od zbyt kolistych kształtów oraz wizualne odebranie kilku kilogramów . Nie sprawdzi się jednak zamienianie czerni odcieniami ziemi oraz innymi zabarwieniami „maskującymi”. W miejsce mdłych szarości oraz rozmytych beży wybierz barwy ostre. Poszukaj przykładowo dwukolorowej kiecki, która po bokach będzie miała wstawki w odmiennym odcieniu. Ten trik wspaniale wyszczupli talię oraz pozwoli wymodelować figurę nadając jej należytych proporcji.

legginsy wyszczuplające
Autor: Inyx
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo istotna wytyczna dotycząca wyszczuplającej siły odcieni brzmi: ciemny pod spód, jasne na wierzch. Wynik „wyszczuplający” da zatem granatowa kiecka i nałożony na nią jasny, przykładowo bladożółty kardigan, przenigdy na opak. Dla jeszcze większego rezultatu sweterek obwiąż w talii paskiem. Zakładanie zbyt szerokich odzień to jeden z kardynalnych błędów, który dodaje kilogramów nawet bardzo wysmukłym damom. O ile jednakże one mogą sobie na to pozwolić, kobiety którym zależy na wyszczupleniu, muszą raz na zawsze wyrzucić z szafy ubrania pozbawione fasonu. Mam w tej chwili na myśli nie tylko bluzki-namioty, lecz też spodnie, sukienki, kurtki. Wielu paniom, chcącym wyszczuplić przykładowo biodra czy zakamuflować zbyt wystający brzuch wydaje się, że osiągną ten cel wkładając odzienie o dwa rozmiary za wielkie – majtki wyszczuplające. Jednak niedostatku wcięcia w talii nie ukryjesz zakrywając się dużą tuniką. Musisz po prostu odwrócić od niej uwagę. W jaki sposób to uczynić? Wybierz dopasowaną górę z tkaniny, która nie przylega do sylwetki. Winna mieć żywy odcień a także długość do połowy biodra. Kup legginsy wyszczuplające.

legginsy
Autor: Inyx
Źródło: http://www.flickr.com
Zapamiętaj, że powinnaś nabywać ubrania dopasowane, co nie oznacza ciasne. Kupuj taliowane marynarki i płaszcze, które to za każdym razem przewiązuj paskiem. Zapomnij o krojach oversize, wbrew pozorom nie odejmują kilogramów, ale ich przydają.