koszulka

Jak się ubrać wiosną? Kolorowo i dżinsowo!

Koniec z monotonią. Po długiej zimie nadszedł czas barw, jakie wdarły się do marketów. Na półkach nie odnajdziemy już czarno-szarych sweterków jak też płaszczy.
Wszystko aż skrzy się pełnią nasyconych czerwieni i żółci.

koszulka
To właśnie te kolory będziemy nosić tej wiosny. Pragniesz być trendy (dowiedz się więcej) włóż coś kolorowego! Do tego nieodzownie ogromna torba też w stosownym pomarańczowym albo granatowym kolorze, i obowiązkowo – szalik w kwiaty, jaki niczym wiosenna łąka przyciągną spojrzenia przechodniów. Trendy są odważne kolory, jak czerwienie. Ażeby nie było monotonnie przełamujemy to błękitami. Jeżeli będziemy przestrzegać owych reguł, z pewnością będziemy trendy na wiosnę. I tak właśnie już się dzieje! Na ulicach widać coraz więcej odważnych, kolorowo przyodzianych dziewcząt. Widać, iż wiosna już wkroczyła do naszych garderob. O czym jeszcze musi pamiętać modna kobieta? O odrobinie klasycznego luzu. Jak też o tym, iż żywe odcienie najlepiej pasują do dżinsowych spodni a także spódnic, jakie nosiliśmy w poprzednich sezonach. Bowiem one i dzisiaj są jak najbardziej trendy jednakowo jak dzianiny futerkowe.
Dzisiaj obowiązywać w kolekcji wiosennej będą dwa trendy. Wszystko powinno być kolorowe. Zaś by być modnym możemy odziewać się na 2 sposoby. Możesz łączyć ze sobą odcienie fluorescencyjne, a więc jaskrawe odcienie dwa czy też trzy a także do tego zestawić jakiś kolor spokojniejszy granat czy też błękit).

Druga wersja jaka w najnowszych trendach mody wiąże to ubieranie się od stóp do głów w jednym jaskrawym kolorze: pomarańczowym, różowym, bądź wściekłym zielonym. Jeżeli przestrzegać będziemy tychże zasad na pewno będziemy modni wiosną.