zabieg

Każda elegantka ma szansę wybrać ładne elementy biżuterii dla siebie, gdyż teraz nie trzeba oglądać się na ceny

Biżuteria to niezwykle piękny dodatek do stroju, lecz niestety – bywa ona dość kosztowna. Nie oznacza to jednak, że należy zrezygnować z gustownych ozdób.

zabieg
Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz każda pani ma szansę zakupić śliczne błyskotki: klipsy, naszyjniki albo bransoletki. Rozwiązaniem jest w tym wypadku biżuteria ręcznie wykonywana, czyli hand made.
kolczyki ręcznie robione
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Załóż kolczyk do ucha – to na naprawdę piękna dekoracja
fotogram - wakacje
Autor: Harco Rutgers
Źródło: http://www.flickr.com
Kolczyki można zaliczyć do najbardziej lubianych błyskotek noszonych przez panie. Są one ładne, gustowne, a do tego w przeciwieństwie do innych części biżuterii w ogóle nie przeszkadzają podczas wykonywania codziennych obowiązków. Kolczyki można nosić krótkie albo dłuższe, proste lub dekorowane szkiełkami, złote lub srebrne. Dziś niezwykle modne są kolczyki (oferta kolczyków dla małych dziewczynek) ręcznie robione. Można je kupić za w miarę nieduże pieniądze, a przedstawiają się wręcz znakomicie. Takie kolczyki (zobacz perły kolczyki) też są różnorodne: od zwyczajnych kulek z koralików albo kamieni półszlachetnych po skomplikowane dzieła wykonane techniką sutasz.
Można je kupić w internecie
Biżuterię hand made można robić samemu lub zakupić ją od osób, które tym się trudnią. Dziś taki sprawunek nie okazuje się specjalnie skomplikowany, bo wiele osób sprzedaje swe wyroby w sieci. W wypadku kiedy interesuje nas sztuczna biżuteria sklep internetowy okaże się dobrym miejscem, żeby ją kupić. Wybór w podobnych sklepikach jest naprawdę znakomity.

Można w nich kupić zarówno kolczyki, jak także bransoletki, wisiorki i korale. Czasem wykonawcy przyjmują również zamówienia na wyjątkowe okazje, jak przykładowo śluby.