kobieta w białej koszuli

Klasyczne dodatki takie jak np. buty jako odpowiedni składnik przy tworzeniu wyjatkowego stroju.

Nurt miejski to złączenie specyficznej swobody z modnymi i przyciągającymi oczy dodatkami. Dzięki niemu można ubierać się na luzie oraz w sposób wygodny, a równocześnie nasze stylizacje bywają atrakcyjne. Obuwie jest istotnym składnikiem trendu miejskiego. Mogą ustanawiać klasyczną część naszego look’u lub wręcz przeciwnie, być owym szalonym akcentem. Jak to mówią klasyka obroni się sama. Klasyczne czółenka na niezbyt dużym obcasie, baleriny, trendowe rzymianki… wszystkie owe tradycyjne możliwości zezwolą komfortowo spędzić na mieście nawet calutki dzień.

modna sukienka
Autor: Camile Aldriene Banez
Źródło: http://www.flickr.com
Klasyka to doskonały wybór, który kobiety poważają zwłaszcza podczas ciepłych dni, kiedy nie mamy ochoty ponadto obciążać swoich stóp. Atrakcyjnością cieszą się też koturny, które pozwalają połączyć fajny zabieg wzrokowego wydłużenia nóg z komfortem chodzenia. Na zaludnionych chodnikach dużych miast często ujrzymy również trampki, jak również wyjątkowe wariacje czyli łączenie tenisówek i butów na koturnie, czy też tenisówek z balerinkami. Chcąc zrobić z obuwia swobodny i klasyczny fragment stylizacji, postawmy na stonowane kolory i nierzucające się bardzo w oczy modele, jakie ozdobią każdą odzież. Jeśli chcemy ubrać klasyczne, ciemne legginsy i luźny, popielaty T-shirt, możemy pokusić się o takie dodatki jak więcej oryginalne obuwie czy też torebkę. Dodatki znakomicie podkreślają oryginalny styl (zobacz, bo warto: doskonałe przykłady w tym źródle), indywidualność, pasje. Powodzeniem cieszą się ostre barwy, przyciągające uwagę swą dużą soczystością.

Każda pani chciałaby wiedzieć, co jest aktualnie na topie i co zrobić, żeby nie zaliczyć stylowej wpadki (to jest świetne: polecane kombinezony). Ale mamy dzisiaj wiele możliwości monitoringu najnowszych nurtów! Starczy obejrzeć branżowe gazety lub programy tv, adresowane nie tylko do znawców, lecz też dla ludzi bawiących się modą oraz powiązanymi z nią nowinkami. Również w internecieodnajdziemy dużo interesujących stron o tematyce modowej. Mogą one stać się prawdziwym źródłem informacji a także inspiracji do tworzenia własnych, niepowtarzalnych stylizacji!