Klipsy oraz łańcuszki są nieodłącznym znakiem rozpoznawczym elegantki gustownie ubranej i podążającej za modą

Wedle obiegowej opinii nie ma na globie nieładnych niewiast, są tylko takie, które o siebie się nie troszczą. Chociaż że wielu mężczyzn ma zgoła odmienne zdanie, to jednak trudno przyznać im rację. Wystarczy w tym miejscu powołać się na artykuły zamieszczone w kobiecej prasie, gdzie przedstawiane są niesamowite metamorfozy czterdziestolatek. A jako dowód autorzy danego tekstu zamieszczają fotografie szczęśliwych przedstawicielek płci pięknej.

łańcuszki

Autor: James Petts
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei strojnisie nie omieszkają dorzucić do powyższego wywodu słów niezapomnianej aktorki kina lat 40 i 60 zeszłego wieku, czyli Marlin Monroe. Ta modelka twierdziła, że najlepszym kompanem dla kobiety są… diamenty. To jeden z najdroższych elementów kobiecej biżuterii. Przezroczyste i zupełnie przecież niepozorne kamyczki lub, jak kto woli, szkiełka bywają oprawiane w metale szlachetne, czyli np. złoto i tak powstają klipsy, które kosztują fortunę.

Rzecz jasna nie każdą białogłowę stać będzie na tak wyszukaną i drogą biżuterię. Zresztą te niczym się niewyróżniające gospodynie domowe i tak najprawdopodobniej nie zauważą, że bransoletki srebrne (sprawdź ofertę tego sklepu) na przegubie rąk ich koleżanki zawierają diament, perłę lub inny drogi dodatek. Do tego wymagana jest wiedza, którą posiadł jubiler.Srebro jest metalem, który doceniły kobiety w wieku balzakowskim, jak i osiemnastolatki. Z tego produktu powstają pierścionki czy łańcuszki, notabene chętnie noszone obecnie przez kobiety. A prawdziwą furorę już pewien czas temu zrobiły bransoletki srebrne, które są zakładane tak na doniosłe okazje, jak i na codzienne spacery po parku. Wszystko dlatego, że taka biżuteria idealnie łączy się i z jeansowymi koszulami, i z wyjściowymi garsonkami.

Zapraszamy do naszego sklepu

Autor: Lenore Edman
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze w ostatnich latach zeszłego wieku kobiety po trzydziestce zakładały duże kolczyki w kształcie kół. I do XXI wieku taka moda przetrwała, ale w trochę odmienionym stylu.

Zamieszczony się w podobnym portalu wpis niewątpliwie również Cię zaciekawi – to wciągający artykuł (http://www.stalowydesign.pl/) mówiący o omawianej kwestii.

Fraza srebrne kolczyki kółka kojarzyć się będzie z mniej pokaźną biżuteria, która nareszcie nabrała charakteru. Wszystko za sprawą atrakcyjnie zaprojektowanych kształtów, nierzadko z ornamentami roślinnymi. Nic zatem zaskakującego w tym, że niejedna elegantka pragnie mieć w swojej szkatułce taką właśnie biżuterię, a hasło srebrne kolczyki kółka będzie nieodłącznie łączyć się z szykownym wyglądem i oczywiście świetnym nastrojem.