Kobieta i mężczyzna

Kobieta i mężczyzna – dwa nie podobne do siebie światy

Faceci są z planety Mars, Panie z planety Wenus, tę jakże jasną myślą należy zsumować wspólne kontakty między płcią męską i damską.

Nieważne, w ilu zagadnieniach się zgadzamy, a w ilu nie możemy dojść do porozumienia, zawsze pozostaje jakaś kość niezgody, jaka wymaga od nas takiego a nie innego myślenia. Skoro tak trudno nam się dogadać to musimy pochodzić z dwóch różnych światów.
Para nad morzem
Autor: Stephen McCulloch
Źródło: http://www.flickr.com

Przykłady można mnożyć. Mężczyzna nigdy przykładowo nie zrozumie zamiłowania kobiety do chodzenia po sklepach. Co widzi normalny łazienek (polecamy następna strona)? Pełną szafę ubrań, w każdy dzień kolejny zestaw, ale w pojęciu kobiety to za mało, to nic w porównaniu do tego, co powinna posiadać. Z innej strony, kobieta, która przychodzi zadowolona z zakupów pokazuje swoje zdobycze swojemu partnerowi.

Zdobyła wreszcie tę najnowszą sukienkę kopertową, jaką pragnęła zdobyć od

Para idąca brzegiem morza
Autor: Photographer Sergy
Źródło: http://www.flickr.com

dawna, niestety sukienka koszulowa była za droga, lecz rozważy jej kupno (kolorowa sukienka koszulowa). Zamiast tego zdecydowała się na dwie inne kreacje: sukienka letnia i luźna sukienka, dwie letnie kreacje, [bo nareszcie zrobiło się (kolorowa luźna sukienka). Niby przytakujesz, wszystko jest dla ciebie zrozumiałe, lecz to tylko pozory, bo ciągle zastanawiasz się, po co jej te kolejne suknie? Oczywiście, pragniesz, ażeby ślicznie wyglądała, ale posiada już tak dużo tych ubrań, że aż to niemożliwe.

Sytuacja w inną stronę. Ona nie jest zdolna zrozumieć twojej fascynacji piłką nożną. Oczywiście, dla niej to kilkunastu napalonych gości skupiło się w jednym miejscu, żeby polatać za piłką. Normalnie, nie do ogarnięcia, a co najgorsze ci faceci zachowują się jak niewychowane gbury z jakiejś wioskowej knajpy.

Fukają na siebie, atakują, faulują się tak, jak gdyby chcieli się wzajemnie pozabijać, zwyczajna głupota. Ciebie wkurza to, że nie możesz ją namówić, aby wybrała się na mecz z tobą. Kiedyś byliście, ale w przerwie musiała wyjść, gdyż od dopingu ją głowa bolała. Od tego czasu ma traumę i mówi, że na żaden mecz z tobą się nie wybiera. Zostają ci koledzy i imprezy po meczu, jakich również oczywiście nie toleruje. A rano, gdy wstajesz po takiej zabawie ona już jest po zakupach, prezentuje nowe suknie jakby tobie na złość. No i jak tu się dogadać.