Kobieta piękna zimą – w jaki sposób ciepło się ubrać?

Nadchodzą zimowe tygodnie. Synoptycy przewidują, że czekają nas ekstremalnie niskie temperatury i wielkie opady śniegu. To sprawia, że najwyższy czas, by przejść się do sklepu.Bez wątpienia najważniejszym zakupem dla kobiety jest cieplutki płaszcz zimowy.

Pokaz mody damskiej

Autor: CHRISTOPHER MACSURAK
Źródło: http://www.flickr.com

To najlepszy wybór, gdyż taki płaszcz prezentuje się dużo lepiej od przeciętnej kurtki. Nie zapominaj o tym, że podczas zimowych dni to nie elegancja płaszcza jest na pierwszym miejscu – fundamentalne jest to, czy ubranie (ubrania la blanche) gwarantuje ci ciepło. Kobiety czasem o tym zapominają i kupują płaszcze na zimę, tego rodzaje, w których niesamowicie marzną, ale czują ogromną satysfakcję, bo wyglądają stylowo. Nie popełniajcie takiego błędu, najdroższe niewiasty.

A co ubrać pod płaszcz? Doskonałym zakupem są swetry damskie. W tym sezonie mądrze jest zdecydować się na wyraziste modele, wykonane z miękkiej i ciepłej wełny. Zwłaszcza rekomendujemy wyraziście kolorystyczne swetry damskie, które przypominają najlepsze momenty okresu świąt Bożego Narodzenia.

Zawsze mądrze jest przy okazji zakupów zrobić przegląd w szafie z ciuchami. Bez wątpienia znajdziesz tam wiele strojów, których już nie zamierzasz na siebie zakładać. Powody mogą być różnorakie – czasem stroje już nie pasują, czasem wychodzą z mody. A co można zrobić z tymi starymi ubraniami, które tylko zabierają miejsce w szafce? Te, które są w kiepskim stanie, dobrze jest przeznaczyć na szmaty lub na kołdrę dla pieska. Możesz także udać się do niedalekiego schroniska dla biednych zwierząt i podarować je jego zmarzniętym mieszkańcom.

O ile niepotrzebne ubrania są dobre do noszenia, poszukaj w swoim sąsiedztwie koszy firm dobroczynnych, w których gromadzone są rzeczy dla żyjących w nędzy rodaków. O ile sama cierpisz na brak pieniędzy, udaj się do ciucholandu, by tam sprzedać swoje ciuchy. Można w ten sposób uzyskać nawet parędziesiąt złotych.