Jesienna kolekcja Agaty Wojtkiewicz z printami

Koronkowe sukienki na wieczór wszędzie na topie

Która z nas nie posiada w szafie chociaż jednej sukienki wieczorowej w koronkę? Przypuszczalnie nikt, bowiem to obligatoryjny punkt w niejednej szafie. Sukienki koronkowe są wieczne – modne są, ponieważ nieustannie. Modyfikują się fasony, długości i kolory, natomiast koronka pozostaje.

Sukienka
Źródło: www.melanzsklep.pl
W tym sezonie letnim, jeśli koronka to w wyraźnych barwach, kojarzonych z latem: koral, chaber, turkus. Obowiązkowo też biel, od odcieni chłodnych aż do cieplejszego odcienia ecru. Górują fasony krótkie, sięgające przed kolano bądź do połowy uda. Jednym z hitów tegorocznego lata jest sukienka Kika.

Czarująca i dziewczęca – tak można ją w skrócie podsumować. Górna część sukienki jest dopasowana i nie posiada rękawa, natomiast dół jest suto karbowany.

Czy wiesz, że więcej przeczytasz w linku (https://www.fiorino.eu/szelki-dla-dzieci)? To naturalnie pokrewna problematyka, więc niewątpliwie te artykuły też są godne zgłębienia.

W związku z czym sukienka kapitalnie się układa, też na troszkę trudniejszych sylwetkach z szerokimi biodrami i potężniejszymi udami. Ten fason upodobały sobie zwłaszcza kobiety o modelu gruszki.

Odmiennym, jednakowo rewelacyjnym modelem, jest sukienka Dora. Ten model sukienki występuje w dwóch rewelacyjnych kolorach: chabrowym i turkusowym. Model jest perfekcyjny dla pań o sylwetce klepsydry, bowiem cudnie uwydatnia piersi i biodra. Sukienka wieczorowa jest prosta, sięgająca przed kolano. Lecz właśnie koronka, z której sukienka jest wykonana, sprawia, że ta Dora włożona z wysokim obcasami to strzał w dziesiątkę!

Zupełnie inna jest sukienka Mandy – to typowa sukienka – dodaj serwis do stron zaufanych – wieczorowa z koronki w kolorze czarnym na złotym podbiciu. Dzięki temu, że koronka jest lekko plastyczna sukienka znakomicie leży i jest wygodna w noszeniu. Sukienka ma uwodzicielski rękaw długości ¾, który bardzo dobrze spisuje się w chłodniejsze wieczory. Długość sukienki – przed kolano – jest idealna nie tylko dla kobiet bardzo drobnych. Taki model sukienki sprawdzi się w trakcie wielu uroczystości – uroczystości weselne, bal sylwestrowy czy prywatka – w sukience Mandy będziesz zawsze wyglądała świetnie!