mężczyzna

Męska moda do pracy – jak dać sobie z tym radę

Facet musi dbać o swój wizerunek nie tylko od święta. Pan może zaimponować nie tylko inteligencją. Ubiór to wizytówka każdej osoby, zaświadcza o podejściu do innych, o stosunku do siebie, jest w stanie podkreślać cechy osobowościowe i skrywać niedoskonałości. Męska moda na co dzień jest zależna od preferencji. Dla panów lubiących się w kolorze, jednak wolących konfekcję o sportowym stylu i stanowczym szczególe męskim, projektanci posiadają dużo do zaoferowania. Sportowe akcenty pojawiły się również w garniturach.
kozaki

Pokazanie efektów treningów w ciągu lata przez panów

Lato to czas gdy można nareszcie zrzucić ciepłe kurtki i wyjść na spacer w czymś wygodniejszym. Panowie szczególnie wykorzystują tą okazję dla efektowniejszego zaprezentowania się – a raczej rezultatów odbywanych z mozołem ćwiczeń.
Odpowiedni stylowy element jest w stanie sprawdzić się zarówno w czasie urlopu, pracy jak i jako normalny dodatek codziennego ubioru.
Moda męska na karnawał

7 standardów podstawowej garderoby eleganckiego mężczyzny

Dziś stylowy mężczyzna to człowiek nastawiony na sukces i zazwyczaj dobrze wie, do czego dąży. Przeważnie właśnie poprzez swój ubiór manifestuj status majątkowy. Zazwyczaj ma świadomość, że powinien dbać o swój wizerunek, który jest jego najlepszą wizytówką.Zakup odpowiednich ubrań do korzystna inwestycja, ponieważ dobrze ubrany mężczyzna jest lepiej postrzegany głównie w środowisku pacy. Na przykład na spotkaniu z klientem, czy w innych standardowych sytuacjach służbowych liczy się pierwsze wrażenie, stąd też warto zadbać o swój wygląd.
Model

Nowinki w świecie męskiej mody są dla niektórych facetów zagadnieniem tabu, co nie zmienia faktu, że młodzi dżentelmeni i ludzie biznesu lubią i muszą dobrze się prezentować

Pisząc tekst o modzie męskiej już na początku trzeba byłoby napisać, że z definicji mężczyźni nie lubią poruszać zagadnień dotyczących trendów obowiązujących w obecnych czasach. To, co było modne niegdyś, bywa noszone przez niektórych, szczególnie tych starszych dżentelmenów, i teraz. Nie w każdym przypadku bywa to kwestia przyzwyczajenia – niekiedy fraki uszyte przez nieżyjącego już krawca leżą jak ulał i naprawdę szkoda pozbywać się tych starych ciuchów.
Biżuteria

Jeżeli jesteś realną, dojrzałą kobieta, uwielbiasz błyskotki i chcesz być zawsze na bieżąco z wprowadzonymi i zmodernizowanymi produktami na sprzedasz – powinnaś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat hurtowni biżuterii.

System gospodarczy biżuterii w naszym kraju zdobywa własne mazimum, pojawia się mnóstwo udogodnień. Ilość otwieranych centrum sprzedaży rośnie z każdym rokiem. Dzisiaj którakolwiek dorosła dama pragnie posiadać w swoim kobiecym uposażeniu chociaż jeden składnik biżuterii.
Koszula z garniturem

Outfit dla mężczyzny szykownego- 6 niezbędnych dodatków

Pełny ubiór wytwornego mężczyzny to nie tylko garnitur, lecz również koszula, krawat, skarpetki, pasek, buty i inne dodatki. Dopasowanie właściwej koszuli do garnituru nie jest trudne. Przy drobince wyczucia stylu możesz stworzyć całkiem wystrzałową zbiór koszul męskich. Jest wiele wariantów koszul, ażeby każdy mężczyzna mógł wybrać coś dla siebie.
Prezent

Upominek dla niego, upominek dla ojca

Kiedy przychodzimy na świat rodzice uważają nas za najwspanialsze dzieci na świecie. Później rośniemy, buntujemy się i powoli zaczynamy normalnie myśleć. Na szczęście zawsze próbujemy nie zapominać o tym, że rodzice mają swe święta. Dawniej odpowiednia okazywała się laurka i jakiś kwiatek, ale teraz, gdy jesteśmy starsi, musimy się odrobinę bardziej wysilić, jeśli chodzi o podarki. Wiadomo, że obdarowywanie kogoś bliskiego jest trudne.