koszulka

Niebanalne hasło na twojej koszulce? – wybierz doskonały prezent dla najbliższych

„Najlepszy tata na świecie”, „Jestem boski”, „Sie ma, lub sie nie ma” – te i wiele innych przykładów haseł znajdziemy obecnie na udostępnianych w sklepach koszulkach. Obecnie śmieszne koszulki z nadrukiem to hit nie tylko internetowych sklepów, lecz wszędzie tam, gdzie możemy dostać upominki i innowacyjne gadżety.
Koszule męskie

Współczesny facet powinien troszczyć się o swój ubiór

Jeszcze jakiś czas temu mężczyźni prawie w ogóle nie przejmowali się tym, co zakładają. Tymczasem, w ostatnich latach tendencja tego typu podlega sporej metamorfozie. Jest możliwość dostrzec, iż mężczyźni w większym stopniu o siebie się troszczą. Interesuje ich branża modowa oraz zależy im na tym, by przy każdej okazji prezentować się bardzo dobrze. Szczególnie dotyka to panów w młodszym wieku oraz takich, o których styl ubierania się troszczą się żony.
moda

Polacy uwielbiają chodzić na zakupy i jeśli tylko posiadają na to pieniądze, to jest to dla nich źródło dużej radości

Po wielu latach komuny, gdy jedną pewną rzeczą w sklepach były wieszaki i półki, obecny dobrobyt większość może przyprawić o zawrót głowy. Czasami przejawia się to też kupowaniem więcej niż potrzeba. Lecz już da się zwalczyć chęć kupienia wszystkiego,  warto spokojnie korzystać z luksusu wolnego rynku.
mężczyzna

Męska moda do pracy – jak dać sobie z tym radę

Mężczyzna winien zadbać o własny wygląd nie tylko od święta. Mężczyzna ma możliwość zaimponować nie tylko intelektem. Ubranie to wizytówka każdej osoby, zaświadcza o stanowisku do innych, o stosunku do siebie, jest w stanie uwydatniać cechy osobowościowe i kryć niedoskonałości. Męska moda na co dzień zależy od wyborów. Dla panów kochających się w kolorze, lecz preferujących garderobę o sportowym stylu i zdecydowanym elemencie męskim, projektanci mają sporo do zaoferowania. Sportowe akcenty pojawiły się także w garniturach.
koszulka

Nie ciągle musimy być poważni

Na co dzień idąc do pracy szykujemy się idealnie z dress kodem, który w niej istnieje. Wiemy czy musimy przychodzić w garniturze, czy wystarczy koszula i spodnie dżinsowe. Nie mniej w momentach wolnych trzeba pokombinować ze swoim ubiorem oraz nie trzymać się dokładnie narzuconych modeli. Obecnie w wielu miejscach mamy szansę wyszukać śmieszne koszulki męskie, na których znajduje się zabawny napis, albo rysunek, a wszystko to odnosi się do jakiejś sytuacji.