prezenty-obrazek

Interesujące pomysły na prezent

O każdej porze roku zostajemy zapraszani na dużo różnych imprez okolicznościowych. Komunie, wesela, urodziny, rocznice, na każde z nich wypadałoby przynieść ze sobą jakiś prezent. Jeżeli udajemy się do bliskiej nam osoby, nie jest to żaden problem, ciężej jeśli obdarowanym ma być ktoś, kogo gusta są nam obce. Oto kilka inspiracji na prezenty dla osób odmiennej płci.
Męska kolekcja Reserved

Kilka słów o modzie męskiej

O modzie męskiej do jakiegoś momentu mówiło się i słyszało dużo rzadziej niż o tej dla kobiet. Aktualnie ten proces ulega odwróceniu. Coraz większą uwagę zwraca się na to, co widoczne jest na wybiegach mody dla mężczyzn. Jeżeli chodzi o wybiegi jednak, rzeczy które są tam widoczne dla mężczyzn i kobiet są najczęściej raczej oryginalne i nierzadko nie nadają się do wykorzystywania na co dzień.
Koszula z garniturem

Outfit dla mężczyzny szykownego- 6 niezbędnych dodatków

Zupełny strój eleganckiego mężczyzny to nie jedynie garnitur, lecz też koszula, krawat, skarpety, pasek, buty i inne dodatki. Dostosowanie dobranej koszuli do garnituru nie jest skomplikowane. Przy drobince wyczucia stylu powinieneś wykreować całkiem fajną zbiór koszul męskich. Jest wiele rodzajów koszul, żeby każdy mężczyzna zdołał wyłowić coś dla siebie.