moda damska

Paski – kochamy czy raczej nie?

W tym sezonie zostałyśmy dosłownie przygniecione paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor lub w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Zwolenniczek takich zestawów jest zapewne tyle samo, co przeciwniczek – te są zdania, że paski poszerzają i zaburzają proporcje figury.
okulary przeciwsłoneczne tom ford

Okulary przeciwsłoneczne są niezbędne także zimą – zdecyduj się na okulary Toma Forda, a będzie atrakcyjnie , a także wygodnie!

Lato już dawno za nami, jesienny czas w trakcie, aczkolwiek coraz częściej jesteśmy w stanie ujrzeć objawy zimy. Zdołałoby się wydawać, iż jesteśmy zwolnieni z noszenia okularów przeciwsłonecznych, bo pora zimowa asocjuje nam się z mgłą, zachmurzeniem, opadami śniegu ewentualnie deszczu.
Wszystkie osoby, które odłożyły patrzałki z protektorem UV do pudełeczka muszą jak najprędzej je wyciągnąć, albowiem właśnie w okresie zimowym przydają się one niekiedy w najwyższym stopniu.
szafa

Blogi o modzie

Moda to trudny świat dla kogoś, kto nie jest zaznajomiony z jej podstawami. Rzecz jasna można starać obserwować ludzi na ulicach i z lekkim opóźnieniem próbować się do nich dopasować, ale gdy komuś zależy na eleganckim i modnym prezencji i chce, by to inni ściągali od niego, a nie vice versa, należy uzbroić się odrobinę wiedzy i prześledzić blogi, portale i wypowiedzi autorów mody – to oni, wspólnie z społeczną reakcją ludzi na ich wytyczne, kreują modę, taką przez duże M.
buty sportowe

Jakie obuwie wybrać w okresie letnim?

Wybór odpowiednich butów na lato to sprawa bardzo ważna. W ciepłych miesiącach stopa zachowuje się zupełnie inaczej niż w pozostałych porach. Gdy jest ciepło, stopa wymaga znacznie więcej wentylacji i nieco więcej miejsca. Wielokrotnie okazuje się, że w gorących miesiącach stopa staje się nawet nieco większa właśnie przez wzgląd na niezwykle wysokie temperatury. Bardzo istotne jest więc, aby dobrać latem właściwy rodzaj butów.