okulary przeciwsłoneczne tom ford

Okulary przeciwsłoneczne są niezbędne także zimą – zdecyduj się na okulary Toma Forda, a będzie atrakcyjnie , a także wygodnie!

Lato już dawno za nami, jesień w trakcie, tymczasem coraz częściej możemy dostrzec objawy zimy. Mogłoby się wydawać, że jesteśmy zwolnieni z zakładania okularów przeciwsłonecznych, albowiem pora zimowa asocjuje nam się z mgłą, zachmurzeniem, opadami śniegu albo deszczu.
Wszystkie osoby, jakie odłożyły okulary z protektorem UV do pudełka dłużny jak najszybciej je wyciągnąć, bo właśnie w zimie przydają się one czasem w najwyższym stopniu.
moda damska

Paski – kochamy czy raczej nie?

W tym sezonie zostałyśmy dosłownie przygniecione paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor lub w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Zwolenniczek takich zestawów jest zapewne tyle samo, co przeciwniczek – te są zdania, że paski poszerzają i zaburzają proporcje figury.
szafa

Blogi o modzie

Moda to trudny świat dla kogoś, kto nie jest zaznajomiony z jej podstawami. Rzecz jasna można starać obserwować ludzi na ulicach i z lekkim opóźnieniem próbować się do nich dopasować, ale gdy komuś zależy na eleganckim i modnym prezencji i chce, by to inni ściągali od niego, a nie vice versa, należy uzbroić się odrobinę wiedzy i prześledzić blogi, portale i wypowiedzi autorów mody – to oni, wspólnie z społeczną reakcją ludzi na ich wytyczne, kreują modę, taką przez duże M.
buty sportowe

Jakie obuwie wybrać w okresie letnim?

Wybór odpowiednich butów na lato to sprawa bardzo ważna. W ciepłych miesiącach stopa zachowuje się zupełnie inaczej niż w pozostałych porach. Gdy jest ciepło, stopa wymaga znacznie więcej wentylacji i nieco więcej miejsca. Wielokrotnie okazuje się, że w gorących miesiącach stopa staje się nawet nieco większa właśnie przez wzgląd na niezwykle wysokie temperatury. Bardzo istotne jest więc, aby dobrać latem właściwy rodzaj butów.