okulary przeciwsłoneczne tom ford

Okulary przeciwsłoneczne są niezbędne także zimą – zdecyduj się na okulary Toma Forda, a będzie atrakcyjnie , a także wygodnie!

Lato już dawno za nami, jesień w trakcie, tymczasem coraz to częściej zdołamy zauważyć objawy zimy. Mogłoby się wydawać, że jesteśmy zwolnieni z zakładania okularów przeciwsłonecznych, gdyż pora zimowa kojarzy nam się z mgłą, zachmurzeniem, opadami śniegu albo deszczu.
Wszelkie osoby, jakie odłożyły okulary z filtrem UV do pudła muszą jak najszybciej je wyciągnąć, bo właśnie w zimie przydają się one czasem najbardziej.
szafa

Blogi o modzie

Moda to trudny temat dla tego, kto nie jest obeznany z jej zasadniczymi kwestiami. Rzecz jasna można starać obserwować ludzi na ulicach i z drobnym poślizgiem próbować się do nich dopasować, ale jeśli komuś zależy na eleganckim i modnym wyglądzie i pragnie, by to pozostali ściągali od niego, a nie odwrotnie, trzeba uzbroić się nieco wiedzy i prześledzić blogi, witryny i wypowiedzi autorów mody – to ci ludzie, razem z nieuświadomioną odpowiedzą ludzi na ich pomysły, tworzą modę, taką przez duże M.
moda damska

Paski – kochamy czy raczej nie?

W tym sezonie zostałyśmy dosłownie zawalone paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor albo w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Entuzjastek tego rodzaju kompletów jest najprawdopodobniej tyle samo, co przeciwniczek – te twierdzą, że paski pogrubiają i zakłócają proporcje figury.
buty sportowe

Jakie obuwie wybrać w okresie letnim?

Wybór odpowiednich butów na lato to sprawa bardzo ważna. W ciepłych miesiącach stopa zachowuje się zupełnie inaczej niż w pozostałych porach. Gdy jest ciepło, stopa wymaga znacznie więcej wentylacji i nieco więcej miejsca. Wielokrotnie okazuje się, że w gorących miesiącach stopa staje się nawet nieco większa właśnie przez wzgląd na niezwykle wysokie temperatury. Bardzo istotne jest więc, aby dobrać latem właściwy rodzaj butów.