ubrania

Marynarki o sportowym kroju bez wątpienia można łączyć z jeansami i innymi częściami codziennego ubioru

Niemal każda kobieta co najmniej od czasu do czasu ma kłopot z tym, co na siebie założyć. Oczywiście zwykle strój powinien być odpowiedni do okazji, jednakże mimo to często nie potrafimy zdecydować się na dany zestaw ubraniowy. Badania wskazują, że najczęściej mamy problemy przede wszystkim z marynarkami – dużo kobiet po prostu nie ma pomysłu, z czym można je zestawiać. Tymczasem okazuje się, że marynarki damskie są świetnym elementem stroju, który bez wątpliwości powinien znaleźć się w każdej szafie.

szafa
Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy Ty także nie wiesz, przy jakich okazjach możesz ubierać swoją marynarkę lub najzwyczajniej nie posiadasz takiej w swojej szafie, wtedy z pewnością powinnaś przeczytać ten poradnik. Przede wszystkim powinnaś zacząć od tego, aby zakupić marynarki odpowiednie do Twojej figury. Jeżeli masz wielkie wcięcie w pasie oraz jesteś szczupła, wówczas z pewnością najlepiej sprawdzą się marynarki krótkie – takie, które kończą się w okolicach Twoje pępka lub troszkę niżej. Jeśli masz trochę większe biodra, wówczas niewątpliwie powinnaś postawić na dłuższe marynarki, które będą luźno opadały na Twoje biodra – poznaj na stronie na

Marynarki mogą być wykonane z różnych materiałów – jeśli posiadasz marynarkę sztruksową, bez wątpliwości możesz nosić ją na co dzień do spodni. Oczywiście marynarki z
ubrania
Autor: PresKA
Źródło: PresKA

dobrego materiału bez wątpliwości najlepiej sprawdzą się przy ważniejszych okazjach – jeżeli zostaną połączone z klasycznymi spodniami oraz wysokimi butami. Marynarki o luźnym kroju niewątpliwie można łączyć z jeansami i innymi elementami codziennego ubioru – dodadzą stylizacji trochę elegancji. Kiedy posiadasz w swojej szafie jedynie marynarki bardzo eleganckie, wtedy z pewnością powinnaś dokupić jeszcze taki sportowy model.

Wyjątkowo nieźle wyglądają takie marynarki jeśli mają podwijane rękawy – dzięki temu zyskasz wrażenie jeszcze większego luzu, ale jednocześnie sprawisz, że cały strój będzie elegancki. Marynarki damskie to z pewnością bardzo fajny element ubioru. Jeśli nie masz jeszcze żadnej w swojej szafa, z pewnością powinnaś wybrać się na zakupy i jakąś nabyć – ciepłe swetry zara.