Moda jest dla każdego. Można wyglądać doskonale w każdym rozmiarze!

Obecny świat mody ogarnięty jest przez manię szczupłości. Modelki, które chodzą po wybiegach i spoglądają na nas ze szpalt gazet są najczęściej wysokie i bardzo szczupłe.

Identyczna tendencja utrzymuje się nie tylko wśród najbardziej znanych projektantów, ale także w sektorze tak zwanych sieciówek.
koszulki duże rozmiary

Autor: Simon_sees
Źródło: http://www.flickr.com
Popularne sieci odzieżowe specjalizują się dziś w ubraniach przeznaczonych niemal wyłącznie dla osób bardzo szczupłych i zgrabnych. Na półkach i wieszakach trudno jest znaleźć cokolwiek w rozmiarze większym niż 40. Problem z kupnem czegoś ciekawego dla osoby ważącej nieco więcej kilogramów coraz częściej staje się również udziałem mężczyzn. Jeśli chodzi o bluzy, spodnie, koszule czy koszulki męskie duże (dodatkowe informacje) rozmiary dla sieciówek najczęściej kończą się na L, maksymalnie XL.

remont mieszkania

Autor: Warren Long
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście sytuacja ta pomału ulega zmianie dzięki specjalnym sklepom dedykowanym osobom walczącym z nadprogramowymi kilogramami. W wielu miastach i miasteczkach powstają butiki z ciuchami w ponadstandardowych rozmiarach, a modele w nich sprzedawane nie wyglądają już jak nijakie worki. Odzież dla otyłych do niedawna była niszą, którą zaczęło w końcu wypełniać kilka rodzimych firm. Dzięki nim na rynku pojawiły się sukienki podkreślające atuty i ukrywające wady sylwetki puszystych pań, ciekawe bluzki czy wzorzyste swetry. Kobiety wreszcie porzuciły bezpieczną czerń na rzecz odważnych kolorów. Modowa rewolucja zaczyna obejmować również panów.

Jeśli planujemy zakup koszuli, bluzy czy koszulki duże Rozmiary będą na nas co najmniej w wielu sklepach. Należy pamiętać, iż strój ma niezwykłe właściwości – potrafi ukryć wady i podkreślić zalety każdej figury. Dla własnego samopoczucia i odbicia w lustrze dobrze jest się trochę postarać.