images

Moda w sezonie wiosna 2013

Trendy wiosna 2014 można określić w dwóch słowach jako poplątanie z pomieszaniem. Dalej aktualne będą pudry dominujące tej zimy. Oprócz nich, spotkamy także zaskakujące zestawienia zarówno w sprawie koloru, jak też faktury materiałów.

Autor: Marcin Tyszka

Tym co zdaje się je łączyć, jest podkreślanie kobiecości w wielu momentach życia. Ponownie przywrócone do łask zostaną spódnice rodem z lat czterdziestych i sześćdziesiątych, emanujące ukrytym seksapilem. Dopasowane kroje, w połączeniu z miękkimi materiałami, zdecydowanie będą rozbudzać wyobraźnię. Krótsze kurtki wiosenne proponowane w tym roku, bardzo dobrze wtopią się w taki klimat. Każda kobieta odnajdzie pośród nich tą, która będzie jej pasować. W wersji lnianej kurtki wiosenne będą dodatkiem do zwiewnych sukienek, a ze skaju – do stylizacji niegrzecznej dziewczynki. Moda wiosna 2013 przede wszystkim gloryfikuje zestawianie przeciwieństw.

Zapowiedziane wcześniej tworzywa podobne do skóry, zdaje się skutecznie zastąpiły skóry zwierzęce. Trendy wiosna 2013 pokochają je nie tylko ze względu na zalety ekologiczne, ale także dlatego, że mają w sobie pierwiastek klasycznego kiczu. Jest to kolejny „must have” w tym sezonie. Do łask powróci również look nazywany glam sport, polegający na zestawieniu wygodnych ubrań sportowych z klasycznymi,ale też plastikowymi dodatkami.

Przygotowując się do lata, nie powinno się także zapominać o tym jak istotne są stroje kąpielowe dwuczęściowe, czy w jednej części, w obu wariantach sugerowane są na obecny sezon. Najmodniejsze będą te, stylu vintage – z charakterystycznymi guziczkami. W kwiatowe wzory, lub jednokolorowe. Ponadto stroje kąpielowe dwuczęściowe będą dostępne w opcji z wysokimi bokserkami, jednocześnie zaznaczającymi kobiecą figurę, jak też ukrywającymi strategiczne miejsca.

Moda wiosna 2014 daje więc ogromne pole dla wyobraźni. Można dowolnie zestawiać pozornie sprzeczne materiały i kroje. Odrobina plastiku też jest mile widziana, bo jakby nie było zależy nam na ukazaniu, że modą można bawić się nie tylko dosłownie.

Źródło: http://kraina-stylu.pl