odbicie - zdrowie

Modne ozdoby na lato

Wiosna i lato to okres, kiedy cieplejsze kurtki i płaszcze zastępujemy nieco lżejszą odzieżą. Rzecz jasna istotną składową stylizacji pozostają dodatki, jakie w słoneczne dni powinny zwracać uwagę kolorami, a niekiedy również interesującymi wzorami. Jak wybierać dodatki na lato?
odbicie - zdrowie
Autor: Derek Clark
Źródło: http://www.flickr.com

wzrokami (zobacz więcej na ten temat tutaj) przeciwsłoneczne

Chociaż wzrokach (zobacz witryna w tym temacie) przeciwsłoneczne możemy zakładać zarówno latem, jak i w zimie w trakcie słonecznych dni, to dużo częściej kojarzone są z upalną pora roku. Jest to nie tylko ozdobny, ale również praktyczny dodatek – sprawdzi się zarówno na ulicy, na plaży jak i podczas prowadzenia auta. Okulary Dita to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy podążają za modą i cenią sobie jakość zakupywanych produktów. Gwarantują one nie tylko modny wygląd, ale także będą ciekawie komponować się z letnimi kreacjami. Okulary Oakley i innych popularnych marek modowych mogą być także prezentem dla każdej elegantki – np . Jakie oprawki będą dobrze wyglądać latem? Moda jest różna, aczkolwiek warto kierować się między innymi własnym gustem i wybierać modele najlepiej dopasowane do profilu twarzy – tylko tym sposobem będą one wyglądać dobrze, bez względu na to, czy są to okulary Gucci, czy też okulary Dita. Niewątpliwie również kolorowe oprawki będą mile widziane, bowiem lato to pora roku, kiedy możemy pozwolić sobie na większą swobodę.

panorama - zdrowie
Autor: Sternik
Źródło: http://www.flickr.com

Modna biżuteria dla kobiet

Większość pań uwielbia biżuterię. Niektóre panie decydują się na duże kamienie, zaś inne gustują w cieniutkich łańcuszkach, które są ledwo widoczne, a tym samym bardzo dyskretne. Lato kojarzy się z ozdobami w intensywnych kolorach, dlatego warto kupić sobie bransoletkę z barwnych nitek i niebanalnymi zawieszkami, które podkreślają wakacyjny charakter całej kreacji, albo – odzwierciedlającymi istotne wydarzenia w życiu. Piórka i kamienie w stylu boho doskonale skomponują się ze zwiewnymi sukienkami i spódnicami, a wracający każdego roku motyw marynarski podkreśli oczywiście biżuteria w kolorach białym, niebieskim i czerwonym oraz tego typu motywy, jak kotwica czy też koło sterownicze. Barwne sznurki, koraliki, kamienie czy pióra to często wybierane dodatki na lato. Zobacz też