Taniec

Niebezpieczeństwa które się pojawiają przy za długim noszeniu butów z wysokimi obcasami.

Kobiety uwielbiają lubią obcasy, w wielu odmianach butów mają one długość nawet kilkunastu centymetrów. Większość pań ubierając buty z wysokim obcasem będzie się czuć bardziej atrakcyjnie, figura się wyszczupla i przybywa trochę centymetrów. No i zapomnieć nie można o tym, że wyższe obcasy na zgrabnych nóżkach przyciągną spojrzenie chyba większości mężczyzn.
images

Dobry ubiór jest Twoją wizytówką

Zastanawiałaś się w ogóle, jak istotną rolę dla ludzi pełnią ubrania? Mawia się, że to nie ciuch zdobi kogoś, jednak tak naprawdę to bzdura. Społeczeństwo ocenia nas – osobowość, zamożność, status –poprzez to, co nosimy. Właściwy dobór stroju jest kluczowy, istnieją w istocie pewne normy.
mokasyny

Powitaj wiosnę w nowym ładnym obuwiu i zadbaj, by było nie tylko piękne, ale również bardzo wygodne

Gdy zjawia się upragniona wiosna, z ulgą zrzucamy z siebie ciężkie zimowe obuwie i zakładamy lżejsze mokasyny, trzewiczki, buty sportowe i balerinki. Nogi nareszcie mogą trochę odetchnąć i odpoczywać od pełnego obuwia, także spacery w lekkich butach są o wiele przyjemniejsze. Początek wiosny jest więc doskonałym momentem, aby zakupić nowe obuwie i cieszyć się jego lekkością.