Na co powinno się zwrócić szczególną uwagę podczas organizowaniu wesela międzynarodowego?

Prawie wszyscy z nas lubią muzykę. Większość słucha odmiennej muzyki w zależności od nastroju. Odmiennej muzyki słuchamy rankiem, przed wyjściem do pracy czy podczas śniadania, zwykle w wyższym stopniu energetycznej, zaś spokojniejszej podczas gdy po południu czytamy sobie ulubioną książeczkę. Jeszcze odmiennej zaś gdy przyjmujemy biesiadników lub też zaprosiliśmy nam bliską na podwieczorek. Słowem, muzyka umila nam praktycznie cały czas.

DJ

Autor: goatling
Źródło: http://www.flickr.com

Są jednak chwile, gdy nie starczy słuchanie muzyki od tak, dla rozkoszy. Na przykład gdy chcemy uświetnić jakąś uroczystość: komunijną, weselną, urodzinową czy imieninową. Możemy wówczas posiłkować się zawodowcem. Jeśli imprezą którą potrzebujemy okrasić jest uroczystość weselna, mamy zdecydowanie większe możliwości. Poza wstukaniem w wyszukiwarkę frazy „DJ na wesele Wrocław” możemy też wystukać frazę „kapela na wesele Wrocław”.

Zupełnie inaczej przedstawia się sprawa, podczas gdy na polecenie zwierzchnika musimy zorganizować spotkanie integracyjne, wówczas zostaje nam już tylko wbić „DJ Wrocław”. Wybór jednakże może być trudny, propozycji po wpisaniu słów „Wesele międzynarodowe” lub „DJ Wrocław” jest bardzo dużo (sprawdź). Nim na którąś postawimy musimy ustalić jak ma wyglądać spotkanie integracyjne. Czy ma być impreza integracyjna? Czy raczej urodziny na powietrzu? Trzeba też zawczasu wyznaczyć typ muzyczny który najbardziej będzie większości pasował.

Warto też nim parafujemy umowę na usługę wysłuchać DJ-a na żywo. Najbardziej ambitni mogą nawet pójść na imprezę gdzie nasz DJ już pracuje i podejrzeć w jaki sposób odpowiada on na zmieniające się klimaty na parkiecie. Starajmy się wybierać prowadzących którzy nie mają kłopotu z przełamaniem dystansu który na początku może się pojawić pomiędzy publiką a nim samym – .

DJ

Autor: Circuito Fora do Eixo
Źródło: http://www.flickr.com

Kluczowe jest również, czy prezentowana muzyka nie jest zbyt jednostajna. Na imprezie integracyjnej przecież będą obecni osoby w rozmaitym wieku i z przeróżnymi smakami muzycznymi. Dobrze też zapytać czy wybrany przez nas DJ poza muzyką posiada w ofercie jakieś ponadprogramowe atrakcje, przykładowo gry lub zabawy. Jak na ogół w takich wypadkach wskazane jest dobrze zasięgnąć informacji na forach czy też od znajomych – byłych klientów. Zazwyczaj bywa , że u zawodowców już na kilka miesięcy przed imprezą trzeba rezerwować miejsce.