męski zegarek

Na przekór obiegowym opiniom, panowie lubią stylowo wyglądać.

Męski styl kreują dodatki, to one najlepiej obrazują mężczyznę z klasą i to w doposażenie dobrze jest lokować fundusze. Hurtownia galanterii ze skory sprzedaje dodatki, które wykreują sylwetkę stylowego i współczesnego mężczyzny. W dzisiejszych czasach panowanie nad torebkami przechwyciły panie. Pomimo tego, że na z początkiem swojego istnienia były przeznaczone tylko dla panów.

torba męska
Autor: Peter McConnochie
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo przewodnictwa damskiej torebki, użytkowe i zgodnie z najnowszymi trendami fasony dla facetów są coraz bardziej popularne. Akcesoria potrafią bardzo dużo powiedzieć o ich właścicielu, dlatego męskie buty, skarpetki, paski, zegarki, okulary (http://www.rajsoczewek.pl/ray-ban-aviator) przeciwsłoneczne i aktówki męskie powinny ze sobą współgrać (zobacz więcej).

Torba czy to na treningi czy do pracy – powinna być dobrana do potrzeb mężczyzny. Zwłaszcza, jeśli powinny się w niej pomieścić różne rzeczy, jak komputer czy tablet. Trzeba również zatroszczyć o modny wzór idąc na trening. Aktówka to szczegół aranżacji, który musi być zharmonizowany z resztą ubioru. Jeśli mężczyzna decyduje się na fason ze skóry powinien pamiętać, ażeby odcieniem korespondował z obuwiem, paskiem do spodni, a nawet paskiem od zegarka. Wszystkie wykorzystane w ubiorze elementy skórzane powinny być w tym samym odcieniu. Naturalny facet w każdym miejscu i o każdej porze powinien odpowiednio się przedstawiać – niedopuszczalna jest torba na trening czy plecak założony do wytwornego i stylowego zestawienia.

portfel
Autor: Incase
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej uniwersalnym typem toreb są aktówki męskie (LINK). Wskazane jest by były wykonane z prawdziwej skóry i mieć tradycyjny, prosty kształt. Ich ponadczasowość powoduje, że nie wychodzą z mody przez wiele sezonów. Jeżeli mężczyzna wybiera bardziej codzienny styl, to jest hurtownia galanterii ze skóry, w której można do woli wybierać modele. Odszukać tu można plecaki dla mężczyzn o sportowym kroju, wielkie worki albo niewielkie modele o krótkim uchwycie, w sam raz do noszenia w ręce. Wersja dużych toreb będzie przydatna w codziennych sytuacjach takich jak chociażby konieczność wzięcia rzeczy do firmy. Fantastycznie zastąpi również walizkę w bagażu podręcznym, dzięki wszytym schowkom bez problemu można się zapakować na parodniowy wyjazd służbowy.