Sukienka letnia

Nadruki na ubraniu letnim – kochamy czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to hit tegorocznego sezonu letniego. Można je lubić bądź nie, ale należy przyznać, że prezentują się cudownie. Zwykła, prosta sukienka zupełnie zmienia swój charakter właśnie dzięki zastosowaniu nadruków.

Sukienka letnia
Źródło: www.melanzsklep.pl

Takie letnie sukienki idealnie nadają się dla dziewczyn, które chcą zatuszować mankamenty figury. Przewrotnie, sukienki z wszelkimi nadrukami przyciągają wzrok, lecz do samej sukienki, a nie do potencjalnych niedoskonałości figury.

Zobrazujmy sobie sukienkę gładką, o barwie beżowej. Jeżeli sukienka jest dopasowana, a my posiadamy jakieś fałdki to niestety nie da się w tym wypadku nic zakamuflować. Gładki, niezróżnicowany materiał będzie bezlitosny dla nas. Całkiem, co innego sukienka (sukienka empire) z nadrukiem – nasze możliwości na zatuszowanie niektórych niedoskonałości są bez wątpienia większe.

Sprawdźmy, jakie nadruki są hitami tego lata?
Musicie przyznać, że ciężko odczepić oczy od tego rodzaju sukienek, prawda?
Wkładając sukienkę z nadrukiem warto pamiętać, żeby nie przedobrzyć z dodatkami. Obowiązuje złota zasada umiaru – im mniej, tym lepiej. Sukienka będzie odgrywać tutaj istotną rolę, dodatki mają pozostać dodatkami. Nie zakładajmy zbyt dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami też lepiej pozostawić na inną okoliczność. Jeśli koniec dnia czy dzień zapowiada się chłodniej i zakładamy coś na wierzch – niech żakiecik albo sweter także będą w spokojnych, jednolitych barwach.