koszulka

Niebanalne hasło na twojej koszulce? – wybierz doskonały prezent dla najbliższych

„Najlepszy tata na świecie”, „Pij piwo będziesz wielki”, „Sie ma, lub sie nie ma” – te i mnóstwo innych przykładów haseł odnajdziemy obecnie na oferowanych w sprzedaży koszulkach. Obecnie śmieszne koszulki z nadrukiem to hit nie tylko internetowych sklepów, lecz wszędzie tam, gdzie możemy dostać upominki i oryginalne gadżety.

koszulka
Autor: Dushan Hanuska
Źródło: http://www.flickr.com
Na pozór niczym się nie odróżniają od typowych koszulek, jednak tylko pozornie. Koszulki z napisem – i to dodajmy zabawnym napisem – to świetny wybór, jeśli zamierzamy podarować komuś oryginalny prezent. Chcesz wyrazić jak bardzo kochasz swojego tatę okiem (zobacz odsyłam do tego serwisu) czego nie lubisz w swoim znajomym? – wybierz i podaruj mu koszulkę ze śmiesznym tekstem. Chcesz przyciągać uwagę otoczenia bądź przekonać innych do tego, że jesteś świetnym kompanem do zabawy? – koszulka – zerknij koszulki 5xl z ciekawym hasłem będzie do tego celu idealnie się nadawać.

Koszulki o których mowa są atrakcyjne, gdyż zwracają uwagę. Już od dawna wiadomo, że chwytliwy slogan czy zdjęcie to najskuteczniejsza reklama. Jeżeli nosimy koszulkę ze śmiesznym sloganem to tak jakbyśmy reklamowali siebie – to jacy jesteśmy, co się nam podoba, jakie mamy usposobienie (odnośnik). Oczywiście wybór hasła powinien być odpowiednio przemyślany, chyba, że nie nie interesuje nas jaki rezultat wywołamy zakładając taką koszulkę.

koszulka
Autor: Adidas
Źródło: Adidas

Obecnie funkcjonuje wiele firm, które zrobią dla nas koszulkę z jakim chcemy napisem – na życzenie. Wyłącznym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, chociaż należy pamiętać, że nie należy podawać haseł, które są obraźliwe lub wulgarne. Ale też mało kto planuje nosić na sobie taką koszulkę. Te zabawne to co innego. Takie koszulki chciałby nosić każdy, kto preferuje dobrą zabawę i to na każdym kroku!

Jeśli chcesz podkreślić otoczeniu, że „królowa jest tylko jedna” lub że „nie potrzebujesz Google, bo twój mąż wie wszystko” – kup koszulkę z takim właśnie hasłem. Bez wątpienia przykłują ich uwagę, jak i uwagę tych osób, z którymi będziesz mieć przyjemność się zobaczyć. Duże też prawdopodobieństwo, że w ten sposób zachęcisz innych do takich ciekawych rozwiązań i oni także skuszą się na śmieszne koszulki z napisem. Jest to idealny sposób na prezent, ale też na podkreślenie swojej oryginalności i charakteru.