images

Zbliżają się urodziny twojego szefa? Podaruj mu nietuzinkowy podarunek

Kupno prezentu dla szefa może być sporym wyzwaniem. Z pewnością chcesz go mile zaskoczyć, lecz niekiedy ciężko jest trafić na coś oryginalnego, a równocześnie gustownego. Warto jest postawić na nieszablonowe pomysły, jakie na pewno wywołają uśmiech na jego twarzy, ty zaś zapunktujesz, dzięki temu dyrektor spojrzy na ciebie przychylniejszym okiem, gdy będziesz poprosić go o podwyżkę. Co zatem można kupić?

Paczki
Autor: UnknownNet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

W ostatnich czasach wyjątkowo lubiane są upominki związane z niesamowitymi przeżyciami, jakie na długo zostawiają rewelacyjne wspomnienia. Zależnie od gustów twojego szefa, możesz zafundować mu lot balonem, zwariowaną jazdę sportowym autem po odpowiednio przygotowanych do tego torach lub nurkowanie oraz poznawanie ciekawego, wodnego świata. Dla zainteresowanych: .

Pamiętaj, by upewnić się, iż twój szef nie ma lęku wysokości bądź nie boi się pływać, w przeciwnym razie może się okazać, iż niespodzianka się zmarnuje albo będziesz musiał sam skorzystać z atrakcji, którą dla niego dokładnie zaplanowałeś. Drugim wartym uwagi pomysłem na prezenty dla szefa są gadżety, jakie umilą mu pracę. To m.in. kubki z przykuwającymi uwagę hasłami, kalendarze, tablice lub magnesy, na których da się nadrukować dowolnie wybraną grafikę. Przeczytaj więcej: prezent dla szefa.

Gdy twój szef lubuje się w luksusowych dodatkach, warto jest pomyśleć nad eleganckimi upominkami alkoholowymi, m.in. nad stojakiem na butelkę wina, szklankami na whisky albo gustownie prezentującym się otwieraczem. Takie podarunku zawsze się przydadzą, także w pracy, gdy szef planuje przyjęcie wigilijne czy istotne spotkanie biznesowe, na które zaprasza poważanych klientów. Jeżeli masz luźne stosunki z szefem i w zakładzie panuje naprawdę przyjacielski klimat, możesz wybrać coś śmiesznego, np. nietuzinkowe pluszaki. Znakomicie, gdy są ręcznie wykonane i przez to niepowtarzalne.

prezent
Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Liczą się także najlepszej jakości materiały, jakie sprawią, iż pluszak naprawdę zrobi wrażenie oraz nie będzie zwyczajną maskotką, jaką można znaleźć w każdym sklepie. Musi się czymś odróżniać. Na prezenty dla szefa warto jest zrzucić się z całą ekipą. Dzięki temu będziecie mogli wybrać droższy podarunek nie martwiąc się o wydatki. A przy okazji zintegrujecie się szukając ciekawego pomysłu i może zakup prezentów stanie się tradycją, nie tylko dla szefa, ale również dla każdego z pracowników.