Niezwykłe cechy odzieży ze skóry.

Wyroby ze skóry cieszą się dużą popularnością od setek lat. Pozyskiwane z powłok ciała hodowlanych i dzikich zwierząt, wykorzystuje się je do produkcji płaszczy, torebek, szelek, rękawic, tapicerek samochodowych, oraz w technice i architekturze do wykańczania wnętrz. Skóra jest niezwykle plastyczna i delikatna, a jednocześnie jest wytrzymała i odporna.

Jeżeli zafascynował Cię ten artykuł, to tu znajduje się notka spod linku (http://www.ed.torun.pl/pieczatki/), która też ma niezwykle ciekawe dane na omawiany tutaj temat.

Najbardziej popularną galanterię wytwarza firma Wittchen, a sklep wittchen darzony jest przez konsumentów bardzo dużym zainteresowaniem oraz popularnością wśród zwolenników wyrobów ze skóry.

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Marka Wittchen.

O wyjątkowych cechach wyrobów firmy Wittchen wiadomo od ponad dziesięciu lat. Ta polska firma założona została 13 lat temu za sprawą Jędrzeja Wittchena który, wspólnie z producentami wschodnimi wypuścił na rynek pierwszą kolekcję galanterii skórzanej Italy. Od ponad 20 lat spółka wypuściła na rynek ogromną ilość linii cieszących sięniezwykłą renomą i popularnością, a ze spółki z z o. o. stała się spółką S.A.

Co ma w swojej ofercie Marka Wittchen?

Mimo, że każdego roku zmianie ulegają trendy w modzie, niektóre produkty są nieśmiertelne oraz wiecznie będą na czasie. Przykładem takich elementów garderoby są z pewnością płaszcze wittchen . Idealne na jesienne dni, uchronią nas od chłodu i deszczu. Z wyjątkiem przyjemności z noszenia są przede wszystkim starannie wykonane, a najwyższa jakość skór cielęcych sprawia, że płaszcze te będą doskonałą inwestycją na wiele lat. Na coraz chłodniejsze polskie zimy polecamy torebki wittchen , wśród różnorodnych stylów, krojów i kolorów na pewno każda z Pan odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Produkty ze skóry są niezwykle trwałe, wie o tym każdy, kto posiada w swojej garderobie przynajmniej jeden skórzany element garderoby, taki jak kurtkę czy płaszcz wykonany z dobrej gatunkowo skóry. Nie trzeba się martwić modą oraz przemijającymi trendami a przyjemność noszenia jest dużo większy niż noszenie innego materiału. Dodatki i odzież skórzana dostosowuje się do właściciela niczym druga skóra i sprawia, że płaszcz czy kurtka nie jest zwykłą rzeczą. Galanteria wykonana ze skóry takie jak torebki czy paski z pewnością będą idealnym i ponadczasowym prezentem.

Źródło: domodi