Model

Nowinki w świecie męskiej mody są dla niektórych facetów zagadnieniem tabu, co nie zmienia faktu, że młodzi dżentelmeni i ludzie biznesu lubią i muszą dobrze się prezentować

Pisząc tekst o modzie męskiej już na początku trzeba byłoby stwierdzić, że z reguły mężczyźni nie lubią poruszać tematów tyczących się trendów obowiązujących w dzisiejszych latach. To, co pozostawało modne kiedyś, jest zakładane przez niektórych, szczególnie tych starszych dżentelmenów, i teraz. Nie w każdym przypadku bywa to kwestia przyzwyczajenia – czasami garnitury uszyte przez nieżyjącego już krawca leżą bardzo dobrze i naprawdę szkoda wyrzucać tych kilkunastoletnich ciuchów.

Męska moda
Autor: Che Rosales
Źródło: http://www.flickr.com
Moda męska, podobnie jak ta kobieca, przeobraża się z roku na rok. Jednak mężczyźni raczej nie przywiązują szczególnej wagi do tego faktu. Nie zaciekawia ich temat nowości i tego, co jest trendy. Wyjątkiem od wspomnianej zasady mogą być szczególne ceremonie rodzinne, kiedy trzeba wybrać się na sprawunki i nabyć nie tylko gustowny garnitur, lecz i obuwie, a nawet drobne akcesoria, czyli np.

Tutaj znajdziesz mnóstwo interesujących informacji na omawiany wątek – wystarczy kliknąć na odsyłacz (angelka.pl/), a na pewno dane tam zawarte będą wartościowe.

spinki do rękawów koszuli.

Moda męska rzadko kiedy jest przedmiotem zainteresowania ze strony sześćdziesięciolatków. Nieco odmienne sprawa ta się ma w przypadku nastolatków.

Jeżeli ten temat jest dla Ciebie atrakcyjny, to kliknij i przeczytaj, jakiego rodzaju informacje posiada rekomendowana strona (angelove.pl/) – na pewno materiały tam zamieszczone są podobnie zajmujące.

Tacy mężczyźni pragną przypodobać się swoim rówieśnicom. Na luksusową brykę nie każdego stać, lecz na nową i modną koszulkę już tak. Zresztą ubranie to jeszcze nie wszystko. Dla uzupełnienia garderoby niezbędne są także dodatki, czyli podczas pory zimowej szaliki, a letnią porą pasek skórzany podtrzymujący przewiewne szorty. Interesujące dane: mokasyny męskie marki gino rossi.Sekretem szykownego ubrania bywa kompetencja, z jaką konkretna osoba dobiera poszczególne części garderoby. Nie wystarczy bowiem kupić bardzo drogie klapki, lecz przy okazji pamiętać o tym, aby nie zakładać do nich skarpetek, nawet jeśli są firmowe. W szarym życiu reguły tyczące się komponowania konkretnych ubrań i dodatków do nich bywają mniej bezwzględne niż te, które obowiązują w świecie poważnego biznesu. Dla zaciekawionych: popularne mokasyny męskie ecco.

Modny mężczyzna
Autor: Digel
Źródło: Digel
Biznesowa moda męska jest dość nudna. Bez względu na liczbę wiosen przedsiębiorcy, jego wygląd nie może pozostawiać nic do życzenia. I w żadnym razie nie chodzi tutaj jedynie o to, by ubrania wyjściowe były najwyższej jakości. Fachowcy od idealnego wizerunku podpowiadają, że dodatki do ubrań są w stanie wzbudzić ufność wśród interlokutorów albo przeciwnie, z kretesem podkopać autorytet danego biznesmena. A kompozycją, która podobno potrafi uczynić cuda jest połączenie niebieskiej koszuli z bordowym krawatem.