maszynka do golenia

O codziennej pielęgnacji ciała oraz przepisie na upominek idealny dla najbliższego mężczyzny

Jeżeli przeszukamy internet pod kątem niesztampowych pomysłów na podarunek dla drogiego nam mężczyzny, to na pewno trafimy również na zabawne ilustracje, które przekonują, aby kupić np. specyfik smarujący w sprayu zamiast… perfum. Oczywiście nie każdy dżentelmen będzie odczuwał zadowolenie po dostaniu takiego daru i to jeszcze wraz z życzeniami urodzinowymi – przecież nie każdy zna się na żartach.

krem do golenia
Autor: scott feldstein
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystko zależy również od wieku jubilata i jego gustów, a także od danej okazji.Troska o czystość ciała jest łączona przede wszystkim z zabiegami, którym poddają się niemal codzienne elegantki.

Atrakcyjna informacja? Jeżeli tak uważasz, dodatkowo sprawdź ten odnośnik – odnajdziesz o wiele więcej w ofercie, która odnosi się omawianej tu tematyki.

Tymczasem mężowie także dotrzymują kroku swoim żonom, a niektórzy nawet rezerwują wizytę u kosmetologa. Nie przyozdabiają swoich paznokci, ale niekiedy farbują siwe włosy. Zupełnie odmienną kwestią jest natomiast powszednia toaleta.

Te informacje pochłonęły Cię kompletnie? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej koszulki z nadrukiem danych na pozostałych stronach – znajdziesz je, klikając w link znajdujący się poniżej.

Wśród tych najbardziej znamiennych czynności, którym poddają się nasi małżonkowie jest golenie zarostu. Na rynku znajduje się mnóstwo akcesoriów, od tych jednorazowych zaczynając, a na tych niemalże wiecznych kończąc. I kiedy jedni preferują plastikowe maszynki, to inni kupują te elektryczne.Z kolei panowie po pięćdziesiątce bywają mocno przywiązani do tradycyjnych akcesoriów do golenia. Dla tych mężczyzn można zakupić niezwykle wytrzymałe maszynki muhle razor . Niemiecka perfekcyjność i użycie dobrych materiałów to cechy charakteryzujące tego produktu. Polacy już jakiś czas temu dostrzegli zalety tych maszynek, a na forach odszukamy mnóstwo pozytywnych komentarzy na ich temat. Do zestawu można także dołączyć niezbędne akcesoria, czyli na przykład żyletki bądź nawet brzytwy. I w tym miejscu możemy rekomendować tak samo renomowaną markę dovo razors.Panowie, podobnie jak panie, od czasu do czasu, np. raz w miesiącu, muszą udać się drogerii, żeby uzupełnić zawartość kosmetyczki.

opakowanie świątecznego prezentu
Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
I jeśli niegdyś masowo wykorzystywało się najzwyklejsze mydło, to dzisiaj swoje pięć minut mają pianki do golenia. To one nierzadko stają się wraz z wodą kolońską elementem zestawów podarunkowych. Zresztą niektóre rezolutne panie znajdą również bardziej wyszukane zastosowania tego kosmetyku. Jeśli wierzyć autorom leksykonów dla gospodyń, to pianki do golenia znakomicie usuwają plamy z musztardy sarepskiej – w sezonie grillowym tak cenna wskazówka okaże się z pewnością przydatna nie tylko reprezentantkom płci pięknej.