images

Oryginalne koszulki z nadrukiem

Większość osób miewa upodobanie by oceniać innych na podstawie tego jak się ubierają. To tylko dowód na to, iż ubiór pełni nie lada funkcję w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez przyczyny znane powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest używane przez wielu stylistów czy ludzi ze świata mody. Opierając się na pierwszym wrażeniu, można bowiem określić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej stan majątkowy.Przy pomocy ubioru ludzie komunikują się ze światem podkreślając swą indywidualność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy i zainteresowania. Koszulka z nadrukiem są dziś nie tylko częścią garderoby, ale niejako billboardami. Ich oryginalne wzornictwo idące w parze z doskonałą jakością dzianin sprawiają, że T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

A jaka jest historia koszulek z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma uszyła koszulki da drużyny futbolowej. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Dlatego też pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym odstraszyć potencjalnych złodziei. Jak się można domyślać pomysł się nie udał, ale oznaczone śmieszne koszulki na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. I wszystko wskazuje na to, że będzie trwała wiecznie.

Ciekawe T-shirty pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a równocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego hip-hopowca wygląd to prezentacja pewnej idei – pozytywnego nastawienia do życia, a profesjonalne nadruki na materiale (sublimacja na tkaninach) na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Sklep printidea z koszulkami potrafią poprawić nam humor na resztę dnia. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na tramwaj w pochmurny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. I nagle zjawia się na przystanku młody człowiek, na którego koszulce dostrzegamy zabawny napis.
Prawda, że świat w ciągu jednej krótkiej chwili nie staje się piękniejszy?
Fakt, nigdzie nie jest napisane, że koszulki z ”przekazem” powstały z myślą o młodzieży. Nic bardziej mylnego – dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”