Kolekcja ubrań Blue Coast

Skórzane rękawy nadal są trendy

Wstawki z eko-skóry i skóry to trend, który został ciepło przyjęty przez miliony kobiet. Trzeba dodać, że tego typu ozdoby nie kojarzą się już wyłącznie z punckowo-rockowym wizerunkiem, ale można je już napotkać nawet w rzeczach przeznaczonych na uroczyste wyjścia lub po prostu do pracy. Jeszcze nie tak dawno wyjście na ulice gustem. Posiadaczka takiej garderoby, albo była kobietą o mocno ekstrawaganckim stylu, albo w jej przydomowym garażu zaparkowany był motocykl marki Harley Davidson.
kamienie szlachetne

Akcesoria z minerałów półszlachetnych

Kamienie szlachetne i półszlachetne są znane i lubiane na całym świecie od wielu stuleci. W początkowym stadium ich wartość widziano wyłącznie w kwestiach estetycznych, a więc krystalicznym kształcie i blasku. Te aspekty również wpłynęły na to, że z kamieni szlachetnych zaczęto wyrabiać ozdoby. Minerały te jednak to nie tylko uroda i połysk, ale też szereg przydatnych właściwości.
Kolczyki zrobione z koralików

Czym jest sutasz?

Jeśli pomysłów na atrakcyjne ozdoby w nowym sezonie brak, nabierz inspiracji od nas już dzisiaj. Ręcznie robione ozdoby gwarantują oryginalność oraz uczucie wyjątkowości, a ponadto bez problemu można je dopasować do codziennego, każdego dnia innego outfitu. Biorąc pod uwagę swoją uniwersalność ozdoby z filcu zaliczane są do niesamowicie efektownych oraz wyjątkowych ozdób. Na początku można kupić ciekawie ozdobione koraliki z filcowym wykończeniem, aby przekonać się o mocnych stronach tych dekoracji.
bombka

Nadchodzą

Boże Narodzenie to święto przepełnione urokiem, rodzinnego ciepła, miłości, które na ogół spędzamy w kręgu bliskich nam osób. Jest to jedno z najstarszych świąt katolickich. Do kolacji wigilijnej przystępuje się po zapadnięciu półmroku, w czasie, gdy za oknem zaświeci pierwsza gwiazdka. Nasze pociechy bardzo lubią wyczekiwać tego momentu, co pewien czas przybiegając do okna i wypatrując jej.
Komplet biżuterii Kate&Kate

Biżuteria sutasz

Od kilku miesięcy popularna jest biżuteria produkowana ręcznie. Mamy jej tak dużo rodzajów, że naprawdę jest w czym wybierać. Niezależnie od tego czy uwielbiamy biżuterię w klimacie orientalnym, hippisowskim albo może bardzo eleganckie akcesoria, z pewnością wyszukamy coś w sam raz dla nas. Szczególne zainteresowanie w ostatnim sezonie wzbudzają ozdoby, w których wykorzystuje się sutasz.
images

Prezent na walentynki

14 luty to doskonała okazja do tego, żeby nałożyć dodatki, na które z pewnością nie zdecydowalibyśmy się inny dzień roku. Popularne święto, łączone przede wszystkim z sercami i czerwonym kolorem powoduje, iż można się odważyć na więcej i potraktować nasz look mniej poważnie. Z roku na rok, można zauważyć coraz odważniejszą modę na wymyślne ozdoby i stroje walentynkowe.
landszaft - ubrania

Jak uporać się z niesamowicie wymagającym wyzwaniem, jakim na pewno jest spersonalizowanie przestrzeni?

Aranżacja mieszkania często równa się wielu kłopotom i pułapkom, z których jakoś trzeba wybrnąć. Ogrom przedmiotów wymaga bowiem dopilnowania, a nierzadko jest tak, iż element, który pozornie wydawał się prosty i przyjemny hamuje proces aranżacji na długie tygodnie. Jednak nie ma co się załamywać, gdyż proces aranżowania dostarcza także mnóstwa miłych doznań, z których jedną na pewno jest okazja do personalizacji swojej przestrzeni.

Ubrania? Tylko z H&M!

Mało kto wie, że ubrania H&M są sprzedawane już od niemalże 7 dekad. Co prawda w Polsce pierwszy sklep tego globalnego przedsiębiorstwa otworzono dopiero 10 lat temu, jednak reszta globu zdążyła się już przyzwyczaić do firmy. Pierwszy punkt handlowy H&M powstał zaledwie dwa lata po koszmarze Drugiej Wojny Światowej. W tamtym czasie firma nazywała się Hennes, co w dialekcie jej ojca, obywatela Szwecji Perssona, brzmi „dla niej”. Nazwa mówi, że wtedy w punktach sprzedawano wyłącznie kreacje dla płci pięknej.
Ozdoby na choinkę

Jak wystroić mieszkanie na święta? Sprawdź nasze najnowsze pomysły!

Zbliża się Boże Narodzenie! Już teraz trzeba zastanowić się, jak ozdobimy nasze mieszkanie. Ma być ono bogate w świąteczne dekoracje – bordowe kokardy, piernikowe ciasteczka, kolorowe bombki choinkowe. Poniżej nakreślamy jak klimatycznie i z klimatem urządzić dom w okresie bożonarodzeniowym.
dekoracje świąteczne

Ogromny wybór dekoracji świątecznych

Boże Narodzenie już tuż, tuż, dlatego w wielu sklepach odnajdziemy już dzisiaj mnogość inspiracji z zakresu dekoracji na tę okoliczność. Do dyspozycji mamy ręcznie wykonywane ozdoby, ale i te dostępne w większych sieciówkach. Niepowtarzalne oraz zwracające sporą uwagę ozdoby świąteczne znajdziemy w rozmaitych miejscach, więc dobrze jest jak najszybciej się za nimi rozejrzeć. Wybór jest zdumiewający i przyznaje to każdy konsument.
Dekoracje świąteczne, Misa Choinka

Co podarować pod choinkę?

Zbliża się cudowny czas świąteczny. dekoracje bożonarodzeniowe zaczynają pojawiać się na latarniach i w sklepach. W reklamach medialnych producenci rekomendują najlepsze upominku. Warto już teraz wymyślić, co ofiarować najbliższym pod choinkę. Podpowiadamy, że czasami niestandardowe rozwiązania mogą okazać się najlepszymi.
srebrna-bransoletka-obrazek

Srebrna bransoletka, biżuteria sklepy online

Każda z kobiet lubi biżuterię, w mniejszym lub większym stopniu. Część pań stawia na ozdoby złote, a inne kobiety wolą ozdoby srebrne. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj biżuterii nam się podoba. Dla jednych będą to grube, złote ozdobne naszyjniki, bransoletki, a dla kogoś innego cienka, srebrna bransoletka, a dla pozostałych kobiet wisiorek z plastiku. Tak, więc najistotniejsze przy wyborze biżuterii jest to, co lubimy.
rękodzieło

Oryginalna biżuteria nie tylko dla kobiet

Biżuteria noszona jest od najdawniejszych czasów. Ozdoby tego rodzaju najczęściej kojarzą się z paniami, lecz nie tylko one ich używają. Biżuteria służy podkreśleniu urody, jest również uzupełnieniem stroju. U ludów pierwotnych rodzaj posiadanych dodatków bywa także wyznacznikiem posiadanej władzy. Najbardziej kosztowne są elementy biżuterii ze szlachetnych tworzyw jak na przykład złoto i srebro.
kolorowe pisanki

O jakich rzeczach powinno się pamiętać w czasie przygotowań do świąt Wielkiej Nocy?

Nie tak dawno mieliśmy święta bożego narodzenia , a już dziś bardziej zapobiegliwe panie domu myślą o kolejnych dużych świętach, a mowa oczywiście o Wielkanocy.

Święta Wielkiej Nocy to dla chrześcijan najbardziej znaczące i najradośniejsze święto w ciągu roku. Obchodzone jest dla przypomnienia męki pańskiej i rezurekcji Jezusa w trzecim dniu. Czas Wielkanocy jest ruchomy, wypada niezmiennie w trzecią niedzielę po pierwszej pełni księżyca. Od terminu tej pełni zależnych jest dużo innych chrześcijańskich świat ruchomych.

Biżuteria Natalii Jaroszewskiej

W jaki sposób uzyskać jedyną w swoim rodzaju biżuterię – poradnik dla miłośników biżuterii handmade

Mnóstwo osób ceni piękną i wspaniale wykonaną biżuterię – szczególnie kiedy jest ręcznie wykonana. Złożony wirewrapping, wyplatane kolczyki, ozdoby skórzane lub wykute, a może prawdziwe niezwykłości z masy plastycznej? Okazji jest nieprzeciętnie dużo i z tego powodu zdecydowanie należy z nich korzystać, gdy da się uzyskać ładną i oryginalną biżuterię. Robienie biżuterii jest współcześnie bardzo popularne ze względu na występowanie olbrzymiej ilości sposobów wykonywania oraz modę na coś oryginalnego. Ciekawym zjawiskiem jest też rosnąca popularność biżuterii artystycznej dla panów – przykładowo stałych bywalców festiwalów fantasy, rekonstruktorów historii, aktorów , jak również cosplayerów.