dekoracje świąteczne

Ogromny wybór dekoracji świątecznych

Boże Narodzenie już tuż, tuż, dlatego w wielu sklepach odnajdziemy już dzisiaj mnogość inspiracji z zakresu dekoracji na tę okoliczność. Do dyspozycji mamy ręcznie wykonywane ozdoby, ale i te dostępne w większych sieciówkach. Niepowtarzalne oraz zwracające sporą uwagę ozdoby świąteczne znajdziemy w rozmaitych miejscach, więc dobrze jest jak najszybciej się za nimi rozejrzeć. Wybór jest zdumiewający i przyznaje to każdy konsument.
Kolekcja ubrań Blue Coast

Skórzane rękawy nadal są trendy

Dodatki z eko-skóry i skóry to trend, który został ciepło przyjęty przez miliony kobiet. Co więcej takie ozdoby nie są kojarzone już wyłącznie z rockowo-punkowym wizerunkiem, ale można je już znaleźć nawet w ciuchach przeznaczonych na uroczyste wyjścia czy zwyczajnie do pracy. Jeszcze nie dawno wyjście na ulice smakiem. Posiadaczka takiej garderoby, albo była osobą o niezwykle ekstrawaganckim stylu, albo w jej przydomowym garażu zaparkowany był motocykl marki Harley Davidson.
landszaft - ubrania

Jak uporać się z niesamowicie wymagającym wyzwaniem, jakim na pewno jest spersonalizowanie przestrzeni?

Urządzenie domu często równa się wielu kłopotom i sprawom, z których w jakiś sposób musimy wybrnąć. Mnóstwo rzeczy wymaga bowiem przypilnowania, a często jest tak, że element, który pozornie wydawał się prosty i przyjemny hamuje proces urządzania na długie tygodnie. Jednak nie ma co panikować, gdyż proces aranżacji dostarcza także wielu miłych doznań, z których jedną z pewnością jest możliwość do personalizacji swej przestrzeni.

Ubrania? Tylko z H&M!

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że ubrania H&M są w sprzedaży już od prawie siedmiu dziesięcioleci. Co prawda w naszym kraju pierwszy punkt handlowy tego szwedzkiego przedsiębiorstwa otworzono dopiero 10 lat temu, lecz reszta globu zdołała się już przyzwyczaić do marki. Pierwszy butik H&M powstał zaledwie dwa lata po koszmarze II WŚ. W tamtym czasie marka zwała się Hennes, co w języku jej założyciela, obywatela Szwecji Perssona, oznaczało „dla niej”. Nazwa mówi, że w tamtym czasie w sklepach oferowano wyłącznie ubrania dla płci pięknej.
Dekoracje świąteczne, Misa Choinka

Co podarować pod choinkę?

Zbliża się cudowny czas świąteczny. dekoracje bożonarodzeniowe zaczynają pojawiać się na latarniach i w sklepach. W reklamach medialnych producenci rekomendują najlepsze upominku. Warto już teraz wymyślić, co ofiarować najbliższym pod choinkę. Podpowiadamy, że czasami niestandardowe rozwiązania mogą okazać się najlepszymi.
bombka

Nadchodzą

Narodzenie Pańskie to święto pełne uroku, rodzinnego ciepła, miłości, które zazwyczaj spędzamy w kręgu bliskich nam osób. To jedno z najstarszych świąt chrześcijańskich. Do wieczerzy wigilijnej siada się po zapadnięciu zmierzchu, w czasie, gdy za oknem wzejdzie pierwsza gwiazdka. Maluchy bardzo lubią wyczekiwać tego momentu, co chwilę przybiegając do okna i wypatrując jej.
images

Prezent na walentynki

Walentynki to doskonała okazja do tego, by nałożyć dodatki, na które być może nie zdecydowalibyśmy się inny dzień roku. Komercyjne święto, kojarzone głównie z sercami i czerwonym kolorem powoduje, iż można się odważyć na więcej oraz potraktować nasz wygląd z przymrużeniem oka. Kolejny już rok, obserwujemy więc coraz zuchwalszą modę na fantazyjne stroje i ozdoby walentynkowe.
kamienie szlachetne

Akcesoria z minerałów półszlachetnych

Kamienie szlachetne i półszlachetne są znane i cenione w obrębie całego świata od wielu stuleci. Z początku ich wartość upatrywano jedynie w urodzie, a więc kształcie kryształów i blasku. Wymienione cechy też miały wpływ na to, że z kamieni szlachetnych zaczęto wyrabiać ozdoby. Minerały te jednak to nie tylko uroda i połysk, ale też wiele przydatnych właściwości.
srebrna-bransoletka-obrazek

Srebrna bransoletka, biżuteria sklepy online

Każda z kobiet lubi biżuterię, w mniejszym lub większym stopniu. Część pań stawia na ozdoby złote, a inne kobiety wolą ozdoby srebrne. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj biżuterii nam się podoba. Dla jednych będą to grube, złote ozdobne naszyjniki, bransoletki, a dla kogoś innego cienka, srebrna bransoletka, a dla pozostałych kobiet wisiorek z plastiku. Tak, więc najistotniejsze przy wyborze biżuterii jest to, co lubimy.
Komplet biżuterii Kate&Kate

Biżuteria sutasz

Od paru miesięcy popularna jest biżuteria robiona ręcznie. Jest jej mnóstwo rodzajów, że zdecydowanie jest w czym wybierać. To nieważne czy lubimy ozdoby w stylu orientalnym, hippisowskim albo być może bardzo eleganckie akcesoria, z pewnością znajdziemy coś w sam raz dla nas. Szczególne zainteresowanie ostatnimi czasy wzbudzają ozdoby, w których wykorzystuje się sutasz.
rękodzieło

Oryginalna biżuteria nie tylko dla kobiet

Biżuteria noszona jest od najdawniejszych czasów. Ozdoby tego rodzaju najczęściej kojarzą się z paniami, lecz nie tylko one ich używają. Biżuteria służy podkreśleniu urody, jest również uzupełnieniem stroju. U ludów pierwotnych rodzaj posiadanych dodatków bywa także wyznacznikiem posiadanej władzy. Najbardziej kosztowne są elementy biżuterii ze szlachetnych tworzyw jak na przykład złoto i srebro.
kolorowe pisanki

O jakich rzeczach powinno się pamiętać w czasie przygotowań do świąt Wielkiej Nocy?

Nie tak dawno mieliśmy święta bożego narodzenia , a już dziś bardziej zapobiegliwe panie domu myślą o kolejnych dużych świętach, a mowa oczywiście o Wielkanocy.

Święta Wielkiej Nocy to dla chrześcijan najbardziej znaczące i najradośniejsze święto w ciągu roku. Obchodzone jest dla przypomnienia męki pańskiej i rezurekcji Jezusa w trzecim dniu. Czas Wielkanocy jest ruchomy, wypada niezmiennie w trzecią niedzielę po pierwszej pełni księżyca. Od terminu tej pełni zależnych jest dużo innych chrześcijańskich świat ruchomych.

Biżuteria Natalii Jaroszewskiej

W jaki sposób uzyskać jedyną w swoim rodzaju biżuterię – poradnik dla miłośników biżuterii handmade

Mnóstwo osób ceni piękną i wspaniale wykonaną biżuterię – szczególnie kiedy jest ręcznie wykonana. Złożony wirewrapping, wyplatane kolczyki, ozdoby skórzane lub wykute, a może prawdziwe niezwykłości z masy plastycznej? Okazji jest nieprzeciętnie dużo i z tego powodu zdecydowanie należy z nich korzystać, gdy da się uzyskać ładną i oryginalną biżuterię. Robienie biżuterii jest współcześnie bardzo popularne ze względu na występowanie olbrzymiej ilości sposobów wykonywania oraz modę na coś oryginalnego. Ciekawym zjawiskiem jest też rosnąca popularność biżuterii artystycznej dla panów – przykładowo stałych bywalców festiwalów fantasy, rekonstruktorów historii, aktorów , jak również cosplayerów.
Kolczyki zrobione z koralików

Czym jest sutasz?

Jeżeli pomysłów na ciekawe dodatki na nowy sezon brak, zaczerpnij inspiracji od nas już dziś. Samodzielnie robione ozdoby zapewniają oryginalność i uczucie wyjątkowości, a ponadto bezproblemowo można je dopasować do codziennego, codziennie innego ubioru. Biorąc pod uwagę swoją uniwersalność ozdoby z filcu zaliczane są do niesamowicie efektownych i ekstrawaganckich ozdób. Na początku można wybrać atrakcyjnie ozdobione koraliki z filcowym wykończeniem, by przekonać się o zaletach tych dekoracji.