moda damska

Paski – kochamy czy raczej nie?

Tego sezonu zostałyśmy dosłownie przygniecione paskami. Widziałyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor lub w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Wielbicielek tego typu kompletów jest najprawdopodobniej tyle samo, co przeciwniczek – te twierdzą, że paski poszerzają i zaburzają proporcje sylwetki.

Nie tak całkiem jest to prawda, trzeba zwyczajnie dobrać paski do swojej sylwetki i należycie dopasować części pozostałego ubioru. Sukienki w paski świetnie sprawdzą się na sylwetce rodzaju Cegła – bez wyraźnie zaznaczonej talii i biustu. Wszystkie panie o drobnej i chłopięcej sylwetce będą doskonale reprezentowały się właśnie w sukienkach tego rodzaju.
Sukienki Andrzejkowe
Autor: Pandzior.pl
Źródło: Pandzior.pl

Sukienka o fasonie szmizjerki sprawdzi się świetnie noszona, na co dzień, pasek w talii zauważalnie uwydatni kształty – taka jest właśnie sukienka Christina.
Prócz sukienek w sklepie internetowym Melanż na znajdziemy też spódnice w paski i tuniki – również w paski. Takim przykładem pięknej tuniki może być tunika Florentyna. Rewelacyjna na lato, rewelacyjnie reprezentuje się z gładkimi spodniami w kontrastowym kolorze. Ponieważ paski na tunice są szerokie niezbędne jest założenie wysokich obcasów – dzięki temu ustabilizujemy figurę. Przy wzorze tego rodzaju powinniśmy uważać na długość tuniki – nie może być nazbyt długa – wówczas optycznie przytnie nam nogi i zakłóci tym samym proporcje.

Zainteresowały Cię informacje opracowane w tym wpisie? Zapewne spodoba Ci się też dodatkowe czytanie (http://www.skalnik.pl/grivel). Nie czekaj zatem i wejdź do nowej strony.

Nie może być też nazbyt krótka – tunika niebywale nas poszerzy. A wszak nie o dodatkowe kilogramy nam się rozchodzi.
Tego lata wyszukamy także dużo spódnic we wzory, w tym w paski (dodatkowe info). Takimi przykładami są spódnica Jola i spódnica Eve. Obie spódnice na świetnie reprezentują się z gładkim topem są albowiem na tyle wzorzyste i tym samym wyraziste, że nie wymagają mocnej oprawy.

Paski są nieodłącznym wzorem tkanin od lat i takim bezsprzecznie zostaną. Każdego roku możemy wybierać pośród wzorów i kolorów, w tym pośród printów roślinnych, czy zwierzęcych. Warto aczkolwiek podkreślić, że trend pasków jest jednym z najmocniej zarysowanych i … lubianych!