zabawa

Prezenty na Święta

Niebawem Wigilia, zatem należy zastanowić się, co w tym roku pod choinkę naszym maluchom sprezentuje dobrotliwy brodacz. Dar ma być unikatowy i dobrze dobrany. W artykule przybliżamy 3 interesujące propozycje prezentowe, które bez wątpienia przypadną do gustu każdemu szkrabowi. Każdy z tych towarów wszechstronnie pobudza umiejętności dziecka oraz dostarcza sporo godzin zabawy.

plac zabaw dla dzieci
Autor: Miejsca Dzieci
Źródło: Miejsca Dzieci

Na początek, gra angry birds to ciekawa pozycja. Na pewno każdy zna Angry Birds na komórkę czy komputer. Jeżeli nie, zaprezentujmy szybko ten fenomen mobilny: gra zasadza się na wyrzucaniu z procy ptaszków w celu rozwalenia świnek. Ta niezależna gra fińskiego dystrybutora gier komórkowych zdobyła olbrzymią popularność podczas ostatnich 3 lat. W Angry Birds pocina już 100 milionów posiadaczy urządzeń mobilnych. A dziś złe ptaki wyszły z monitorów komórek i tabletów do trójwymiaru. Angry Birds gra planszowa znakomicie ćwiczy refleks i umiejętności ruchowe twojego berbecia. Ten wspaniały podarek dostaniesz już za około 89 złotych w porządnych sklepach z grami, także tych cyfrowych.

Piłeczkowy wulkan to wytwór sławnego producenta zabawek Fisher Price.

Nie wahaj się i zobacz umieszczone tu uwagi o nas (https://www.zatanczmy.pl/pln/stumblin-in-chris-norman-suzi-quatro-freestyle). To z pewnością będą godne Twojej uwagi dane – zwyczajnie kliknij tutaj.

Jest kierowany dla najmłodszych dzieci, które właśnie uczą się chodzić. Maluszek wrzuca piękne piłeczki do środka wulkanu, a po tym może je wystrzeliwać w ciekawy sposób. Piłeczkowy Wulkan składania malucha do robienia pierwszych kroków i eksplorowania otoczenia. Cudowny prezent dla młodego człowieka, który ukończył już pół roku.

O rety krety to rozgrywka zręcznościowa uznanej firmy Mattel dla dzieci w wieku powyżej czterech lat. Zabawka czerpie ze wzorców zabaw, które pobudzają refleks.

Ciekawy tekst? Bardzo nam przyjemnie. Od razu gorąco zapraszamy na (www.suknie-slubne.warszawa.pl/kolekcje-slubne/) naszą następną stronę, na której znajdziesz masę dodatkowych wątków.

Gracze muszą jak najszybciej dotknąć młotkiem krecika, który akurat się zaświecił. Im szybciej uda się dotknąć zwierzaka, tym więcej punktów gracz ma na koncie. Świetna rozrywka na mnóstwo szczęśliwych popołudni dla twojej pociechy i jego towarzysza. Zabawa rewelacyjnie ćwiczy refleks oraz namawia do miłej i uczciwej rywalizacji.