Kolekcja ubrań Winter Pastel

Propozycje od szwedzkiej marki ubraniowej

Nadchodzi wiosna, a zatem pora zdjęcia z siebie kilku warstw ubrań, ciepłych spodni i ocieplanych bluz. Jeśli nie wiesz co na siebie założyć wiosną, ten artykuł powstał właśnie dla ciebie. To, co należy zrobić, to podumać nad tym, jakie ubranie jest jednocześnie mocno kobiece i pasuje idealnie do wrzucania na siebie w słoneczne dni.
ubrania
Autor: Axami
Źródło: Axami

Wpadłyście już na to? To oczywiście sukienki! I to nie jakiekolwiek sukienki, a sukienki H&M. W świeżym, wiosennym zbiorze ubraniowym tej renomowanej marki jest kilka świetnych propozycji. Pierwsza z nich to biało-czarna sukienka w chaotyczne wzory geometryczne. Pasuje idealnie zakładana bez niczego bądź ze stylową jasną kamizelką. Następna ciekawa pozycja z dziedziny sukienki H&M to świecąca sukienka zaprojektowana w frapującej kolorystyce. Deseń polega na niesymetrycznych ciemniejszych pasach, które ciągną się przez całą sukienkę. Tło ma pasjonującą gamę odcieni – srebrny transformuje się tu stopniowo w turkusowy. Sukienka zmysłowo świeci tą gamą kolorów, więc bądź pewna, że żaden mężczyzna nie przegapi cię na ulicy, o ile ją wrzucisz na siebie w któryś wiosenny, słoneczny dzień.

Odzież sportowa dla kobiet ASICS
Autor: ASICS
Źródło: ASICS

O ile jesteś fanką spodni, dopasuj do nich odpowiednią bluzkę. W kategorii bluzki H&M także znajdziesz parę interesujących propozycji. Najciekawsza z nich to letnia bluzka bez rękawów, utrzymana w żywiołowej kolorystyce. Całość przywodzi na myśl rezultat, jaki daje popaćkanie barwnymi farbami papieru, więc idealnie pasuje dla niewiast, które uwielbiają kreatywność i życie pełnią życia. Tego gatunku bluzki H&M będą wspaniale konweniować z kremowymi spodniami.

Na stronie marki H&M zobaczysz fotki modelek, które noszą wymienione wcześniej produkty, dzięki czemu błyskawicznie wybierzesz inne elementy ubioru do oglądanych rzeczy. Ubrania H&M to trafny wybór dla każdej niewiasty, która kocha nowoczesne wzornictwo i wysoką jakość produkcji. Tysiące klientów na całym globie zaufało tej skandynawskiej marce.

Źródło: domodi