Boże Narodzenie

Romantyczny weekend z wyjątkową osobą w wspaniałej scenerii, czyli gdzie?

Czas spędzony z wyjątkową osobą to bardzo dobra inwestycja w przyszłość , a także okazja do zasłużonego relaksu. W jaki sposób zaplanować wyjazd, aby nic nie było w stanie zburzyć tych wyczekiwanych chwil?

polecamy
Autor: Wyatt Fisher
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszym pytaniem powinno być: „gdzie na weekend we dwoje”? Czy będą to górskie kurorty czy nadmorskie domki letniskowe odpowiemy sobie samodzielnie. Doskonale poznaliśmy swoje upodobania, zatem bez problemu wybierzemy aktywny wypoczynek lub słodkie lenistwo. Jeśli jesteśmy ekstrawertykami, nie zabieramy ze sobą przyjaciół. Skoncentrujmy się na ukochanej osobie, poświęćmy jej calutki swój czas i uwagę. To idealny pretekst do tego, by jeszcze bardziej się poznać. Idealną okazją do tego mogą być wczasy świąteczne 2015.

Bieżący rok nie sprzyja występowaniu długich weekendów, tak kochanych przez Polaków. Zawsze jednak można wziąć krótki urlop i spędzić trochę czasu we dwoje. Ale gdzie na weekend we dwoje? Tam, gdzie czujemy się komfortowo. Malutki ośrodek wypoczynkowy w środku lasu. Cichutki szum strumyka w tle. Wszystkie te elementy wprowadzają romantyczny klimat. Kilkugodzinny spacer w blasku księżyca lub o poranku to świetny pomysł. Dowiedzmy się, czy w hotelu zostało wyznaczone specjalne miejsce do zrobienia ogniska. Jeśli tak, to zakupmy ulubione wino, które umili nam czas spędzony razem. Wyjątkowy nastrój podkreśli odpowiednia muzyka. Zrezygnujmy ze skocznych kawałków rockowych, na rzecz spokojnych ballad. Nie obawiajmy się poprosić ukochaną osobę do tańca. Taniec wspaniale zbliża do siebie i, co ciekawe, cementuje związek. Zapomnijmy o całym świecie. Wybierzmy miejsce, w którym nie ma zasięgu. Dzięki temu nikt nie przeszkodzi nam w tym wyjątkowym wypoczynku. Nie wskazane jest także zabieranie ze sobą obowiązków służbowych.

Tablety powinny pójść w odstawkę. Świąteczny urlop w 2015 powinny minąć bez gier. Tylko wtedy poczujemy, co to znaczy porządnie wypocząć. Całkowicie oddamy się drugiej osobie, omówimy plany na najbliższy czas. Wyjaśnimy wszelkie nieporozumienia. Wybierzemy się do małej restauracji, by zjeść przepyszną kolację. A później może zdecydujemy się na film. Dobra komedia romantyczna wywoła oczekiwany uśmiech na twarzy i wprawi w wesoły nastrój. Czego można chcieć więcej? Zatem gdzie na weekend we dwoje? Tylko i wyłącznie tam, gdzie staniemy się sobą. Ale ważniejsze pytanie brzmi, z kim na wczasy świąteczne 2015? Przede wszystkim z kimś wyjątkowym, przy kim serce zaczyna bić mocniej, a cały smutny świat schodzi na drugi plan. Tylko takie romantyczne wczasy będą miały sens. A jeżeli tak będzie, to weekend we dwoje będziemy mogli spędzić chociażby na końcu świata!