maszynka do golenia

Różnorodna, wspaniała biżuteria

Nadrzędna maksyma, o jakiej stale wypada mieć na uwadze nakładając biżuterię mówi o tym, aby zachować wyczucie. Zakładając nadmiernie dużą ilość biżuterii, zamiast zabłysnąć, możemy naruszyć wrażenie dobrego smaku.

Srebrny naszyjnik
Autor: Christina Clendenin Tate
Źródło: http://www.flickr.com
Niekoniecznie, jeśli składniki wyglądają pięknie osobno, będą także tak wyglądać połączone. Najodpowiedniej, by jeden punkt przyciągał uwagę. Umiarkowanie to odpowiednia droga do elegancji i klasy.
Do pracy wskazana jest biżuteria prosta, w klasycznym stylu, nie rzucająca się mocno w oczy. Ma ona pełnić rolę dyskretnego dopełnienia i zaakcentowania charakteru. Jest możliwość zakładać naszyjniki srebrne, czy niewielkie kolczyki. W przeciągu dnia powinno wybrać się srebrną biżuterię, a wystrzegać się złotej. Srebrna biżuteria jest idealnym uzupełnieniem prostych, biurowych ubiorów. Zaszaleć z biżuterią możemy w trakcie wieczornych wyjść. Na taką możliwość wspaniale sprawdzą się długie kolczyki z bransoletką z błyszczącymi w blasku świateł kamieniami.
Różną, imponującą biżuterię oferuje jubiler (sentiell.pl) – www.e-sentiell.com/ – online – o jubilerze online. Bez opuszczania mieszkania poczynimy doskonałe zakupy, które zostaną doniesione do domu.
Żeby natomiast ustrzec się śmieszności należy wystrzegać się nakładania nazbyt dużej ilości biżuterii, lepiej postawić na jeden, przyciągający uwagę akcent, niż przydusić nadwyżką rozmaitego gatunku ozdób.

Jeżeli założymy bardzo fascynujący wisiorek, lepiej odstąpić od założenia kolczyków, tym bardziej, jeżeli obie te części w takim samym stopniu ciągną uwagę. Noszenie zestawów biżuterii jest możliwe pod zastrzeżeniem, że komplet ten posiada idealną stylistykę.