Obóz harcerski

Sandały Source pomogą nam przebywać nawet najdalszą drogę

Sandały Source cieszą się największą popularnością

Im więcej chodzimy, tym mocniej zależy nam na tym, aby buty okazały się dopasowane, nie obcierały oraz dobrze chroniły kostkę. Dlatego właśnie tak wielu ludzi, zwłaszcza tych, którzy lubią dalekie wędrówki, decyduje się na sandały Source. Są one dobrze wyprofilowane, dzięki czemu podeszwa od razu układa się właściwie do stopy, w dodatku posiadają wzmacniane paski, które właściwie trzymają nogę, przy równoczesnym zapobieganiu obtarciom oraz odciskom.

buty, sklep górski, turystyka
Źródło: http://www.skalnik.pl/
Takie sandały nadają się na każdą pogodę, gdyż mają funkcję klapka, a paski (przejdź do serwisu) niesamowicie szybko schną (oferta). Fajną opcją okazuje się też to, że posiadają one gwarancję zielonego miejsca, a zatem możemy je oddać na gwarancji przez dwa lata, albo tak długo, jak długo istnieje dostrzegalny zielony znaczek mieszczący się pod podeszwą. To spowoduje, że posiadamy niejako potwierdzenie ich wspaniałości.

Śpiwory Małachowski były sprawdzane w najcięższych warunkach

Nawet mroźna noc w namiocie ma szansę się kojarzyć z czymś przyjemnym, kiedy będziemy na nią właściwie przygotowani. Warto posiadać śpiwory, które testowane okazały się w najgorszych warunkach, a więc na Evereście, gdyż wtenczas będziemy posiadali gwarancję, że skoro sprawdziły się przy takiej temperaturze, to w naszych warunkach też sobie poradzą. Właśnie takie okazują się śpiwory Małachowski (strona www), które mamy szansę nabyć w najlepszych sklepach proponujących wyposażenie sportowe i wspinaczkowe, lecz możemy go też nabyć przez internet. Takie śpiwory wykorzystują odpowiednią technologię, która powoduje, że z jednej strony okazują się niesamowicie lekkie oraz dobre w składaniu, a z drugiej odpowiednio chronią przed zimnem.


Powinniśmy być dobrze przyszykowani

namioty, sklep górski
Źródło: http://www.skalnik.pl/
Jeżeli często robimy piesze wycieczki i do tego jeszcze uwielbiamy maszerować z namiotem, to powinniśmy posiadać odpowiedni sprzęt. Odpowiednio dobrane obuwie, właściwy plecak, mocny namiot oraz ciepły śpiwór okazują się tutaj podstawą. Jedynie przez to możemy mieć świadomość, że nasza wyprawa się uda, a my niepotrzebnie nie narazimy się na niepożądane dolegliwości.