wesele

Poszukujesz atrakcyjnej sali weselnej? Wybór doprawdy wielki, zatem wyszukaj coś doskonałego

Na dzień zaślubin oczekuje się z wielką niecierpliwością oraz emocjami, nic zatem dziwnego, że każda młoda para chce, żeby przebiegł on w podniosłej atmosferze oraz pięknym otoczeniu. Polską tradycją okazuje się urządzanie przyjęć weselnych, którymi świętuje się dzień zaślubin. Organizacja wesela bywa naprawdę ważną kwestią oraz wymaga dopełnienia wielu szczegółów.
ślub

Co nie daje spać pannie młodej

Ślub to bezsprzecznie jeden z najważniejszych chwil w naszym życiu, dlatego większość par młodych przygotowuje się do niego, biorąc pod uwagę najmniejsze detale. W Polsce można wybrać się na profesjonalne targi ślubne, skorzystać z usług firm eventowych, które zorganizują za nas tę niezwykłą uroczystość, spełniając najwymyślniejsze życzenia klientów. fotografie coraz rzadziej wykonuje sąsiad – wyręcza go profesjonalny fotograf, który robi oryginalne sesje zdjęciowe w plenerze. Restauracje oferują wykwintne menu, a didżeje nadają imprezie weselnej styl lat 60. czy 80.
Przyjęcie weselne

Przetańczyć z Tobą chcę… czyli o zespołach na wesele

Ślub to ceremonia piękna, ale i wymagająca. Wiąże się z miesiącami przygotowań, godzinami debat i najważniejsze przekonaniem, iż nasze uroczystości weselne będą długo odtwarzane w pamięci przez biesiadników. Miejmy na uwadze, że pośpiech w tej kwestii nie jest dobrym doradcą, zatem przygotowania powinniśmy zacząć z wyprzedzeniem. Najważniejsza jest data, to od niej zaczynamy całe przedsięwzięcie.
wesele

Wesele – zorganizujmy wszystko dużo wcześniej

Przygotowania do wesela z reguły powinny odbywać się dużo wcześniej, zwłaszcza jeśli na uroczystość mamy zamiar zaprosić więcej osób. Z kameralnymi weselami, na jakie dzisiaj decyduje się coraz więcej osób, nie ma takiego problemu, zważywszy, że wiele czynności firmy zewnętrzne robią za nas. Chodzi rzecz jasna o restauracje, wesele, Rzeszów.
images

Moda – trafione inspiracje

Dzisiejsza moda czasami przypomina prawdziwą karuzelę. Pewne trendy żyją ledwie jeden sezon, inne z kolei są obecne na wybiegach już któryś rok z rzędu. Współcześni kreatorzy mody czerpią inspirację ze wszystkiego, dlatego każdy pokaz mody bywa najczęściej sporym zaskoczeniem. Światowi projektanci umiejętnie, ale jednocześnie z ogromną fantazją łączą wszystkie dostępne style, pokazując za każdym razem coś wyjątkowo niezwykłego.
Panna Młoda, zimowa kreacja

W jaki sposób zaplanować ślub

Własny ślub to chwila bardzo kluczowa chwila w życiu, do jakiej koniecznie trzeba się uprzednio nadzwyczaj dobrze przygotować. Wybranie dobrej sukni ślubnej, właściwych butów oraz pozostałych dodatków nie bywa zwyczajowo sprawą banalną. W dzisiejszych czasach ilość ofert może prawie przyprawić o ból głowy. Pomocny może okazać się fakt, że dużo firm oferujących suknie ślubne da się znaleźć w sieci. Buty ślubne na miarę, a może kupione w markecie? Wybór zawsze zależy tu głównie od wspaniałego gustu panny młodej. Jakie buty najlepiej wybrać?
wesele

Jak zapewnić sobie idealną salę na wesele? O czy należy pamiętać podczas planowania wesela?

To normalne, iż wszystkie osoby chcą przeżyć wyjątkowy dzień, jakim jest przyjęcie weselne w niezapomniany sposób. W przypadku przyjęć organizowanych na sporą skalę priorytetowe znaczenie ma sala, jaka musi być przestrzenna i elegancka. Istotne znaczenie ma także zespół muzyczny, który musi oferować obszerny repertuar, który spełni wymagania wszystkich zaproszonych gości.
images

Ślub w egzotycznym kraju

Na ten jedyny moment oczekujemy całe nasze życie. Zwłaszcza panie planują go już w dzieciństwie. Śnią o cudownej białej sukience, szykownej karocy i księciu na rączym rumaku. Wiadomo, że z upływem czasu, te marzenia ewoluują. Ale cały czas mamy w myślach gotowy schemat, który chcemy w przyszłości wykonać.
drukarnia

Rzeczy, jakie można osobiście wykonać na nasze wesele? Dlaczego warto czasem samemu zadbać o wyjątkowe dodatki czy zaproszenia?

Organizacja swojego ślubu i wesela to zajmujący proces, jednak dający sporo satysfakcji z otrzymanego efektu. Z pewnością najłatwiej byłoby zlecić jakiejś firmie zrobienie całości, natomiast częścią wspomnień wiążących się z tak wyjątkowym dniem, są także same przygotowania. Dlatego nie możemy pozwolić, aby stres wziął nad tym wszystkim górę. Musimy podejść do tego tematu spokojnie i sprawić, że na długo zapamiętamy pozytywnie i sam tak ważny dzień ślubu i przygotowania. Dobrze zatem samemu zająć się wykonaniem części rzeczy, zamiast zlecać je innym firmom lub też nabywać gotowe w sklepach. Tego typu zrobione przez nas akcenty będą oryginalne i zostaną w pamięci. Jakiego rodzaju rzeczy w związku z tym możemy zrobić sami?
zdjęcia

Fotografie to najlepsza pamiątka ze ślubu

Ślub trzeba uwiecznić na fotografiach przede wszystkim przez wzgląd na fakt, że jedynie w ten sposób zapamięta się jedną ze zdecydowanie najistotniejszych chwil w życiu. Dziś, fotografia ślubna charakteryzuje się dużym zainteresowaniem i na rynku funkcjonuje wielu fotografów, którzy zajmują się nią zawodowo. Dość często w dodatku w swojej ofercie posiadają też filmowanie ślubu oraz wesela. Para młoda powinna mieć świadomość tego, że fotografie są jedną z najistotniejszych pamiątek, toteż do ich wykonania koniecznie trzeba się stosownie przygotować. Przede wszystkim, niezbędne jest zatrudnienie utalentowanego fotografa.
auto z dekoracjami ślubnymi

Wymarzonym autem do ślubu czyli które auto będzie odpowiednie w tym dniu?

Przygotowania do ślubu na ogół trwają dość długo, przynajmniej tak dzieje się wówczas, gdy chcemy, aby wszystko poszło jak należy i abyśmy nie musieli wszystkiego robić na ostatnią chwilę. Spośród wielu spraw, którymi musimy się zająć, ważne są także takie sprawy, jak to, czym udamy się na ślub i na wesele.
Zdjęcie ślubne

Czy odpowiedniej jakości zespoły weselne Poznań nam oferuje?

Niesamowita fotografia ślubna poznań ma szansę nas zadziwić. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że w momencie ślubowania wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik oraz być równocześnie na jak najwyższym poziomie. Jedynie wtedy będziemy mieli gwarancję, że wszystko wyjdzie tak jak sobie zaplanowaliśmy, przez to należy prędzej porozglądać się za odpowiednim fotografem, który zarejestruje dla nas to calutkie wydarzenie na pięknym fotografiach.

images

Piękne zaproszenia okolicznościowe

Wybór zaproszeń na ślub stanowi coś więcej niż zawiadomienie gości o tym kto, kiedy, gdzie i dlaczego. Unikalne zaproszenia ślubne muszą dać osobom zaproszonym pojęcie czego powinny się spodziewać po Waszej ceremonii ślubnej. Jeżeli zdecydowaliście się wziąć ślub i posiadacie wyobrażenie jak ten wielki dzień powinien wyglądać, już dziś pomyślcie o zaproszeniach ślubnych dostosowując ich formę do planowanej uroczystości.
Różowe buty panny młodej

Co powiesz na ślub za granicą?|Planowałaś być może o ślubie poza Polską?

O

d kiedy sięgasz pamięcią od zawsze chciałaś być wyjątkowa. No bez przesady, nie chodziło o jakieś wywyższanie się, najzwyklej w świecie pragnęłaś, aby twoje życie nie było zwyczajne, chciałaś aby miało w sobie pewne istotne wartości. Już w szkole miałaś odmienny sposób bycia i zawsze swoje zdanie. Miałaś ambitne plany, a część z nich już zrealizowałaś. Czas na kolejny – ślub cywilny.

Jak znając jednak ciebie nie zdecydujesz się na zwyczajną ceremonię w urzędzie, lecz będziesz poszukiwać takiego miejsca, by było niesamowicie. Myślisz sobie, że doskonale byłoby zrobić to może na statku, w trakcie rejsu dookoła globu. Albo jeszcze ciekawiej – lot dookoła świata, lądowanie w jakimś atrakcyjnym miejscu i tam cała ceremonia.

Wesele w namiocie

Jak zorganizować wesele marzeń?

Zawarcie małżeństwa i wesele to niezwykle ważne wydarzenia. Wiąże się z tym bardzo wiele różnych tradycji i obrzędów. Uroczystość weselna może mieć rozmaity charakter. Część ludzi woli małe przyjęcia urządzane wyłącznie dla najbliższej rodziny, inni urządzają uroczystość weselną dla kilkuset gości w wynajętej sali. Uzależnione to jest od liczby członków rodzin państwa młodych, od tego, ilu ludzi planuje się zaprosić, a przede wszystkim od możliwości finansowych.
wesele

Wyprawiamy ślub oraz wesele: o czym trzeba wiedzieć?

Co roku wielu młodych ludzi podejmuje decyzję o wstąpieniu w związek małżeński. Niewielu z nich wybiera kameralną uroczystość w gronie najbliższej rodziny. Zdecydowana większość decyduje się wyprawić huczne wesele, na którym bawić będzie się nie tylko bliska rodzina, ale także dalecy krewni oraz szerokie grono znajomych. Urządzenie takiej uroczystości to wielkie wyzwanie. Pamiętać należy bowiem o wielu elementach. Tylko bowiem wówczas wesele ma szansę być bardzo udane.
zespół weselny

Dwa wesela, dwa klimaty

Chociaż na wielu weselach szalałam, przede wszystkim dwa utkwiły w mojej pamięci. Pierwsze to wesele mojego brata ciotecznego Mirka, które odbyło się w pięknym mieście we Wrocławiu, to drugie zaś, to uroczystości weselne w swojskiej atmosferze wiejskiej w górskim schronisku. To było weselisko mojej najbliższej przyjaciółki Magdy.
Wesele w namiocie

Sala weselna powinna pomieścić odpowiednią ilość osób

Zazwyczaj jeśli ktoś decyduje się na branie ślubu, to rozmyśla też o zrobieniu wesela, tak żeby goście mieli szansę się zabawić i żeby mieli szansę później to wszystko sympatycznie wspomnieć. Przez to patrzy na przeróżne restauracje, które zajmują się organizacją wesel oraz mają już w tym odpowiednie doświadczenie, przez co wszystko pójdzie idealnie.
Tradycje weselne

Organizacja ślubu i wesela na przykładzie nowożeńców z Krakowa.

Ślub jak również wesele to jedna z najważniejszych chwil z życiu każdego człowieka. Nie dziwi, więc fakt, że tego rodzaju uroczystości zawsze są dopięte na ostatni guzik. W obecnych czasach młode pary konkurują wręcz w organizacji tego typu wydarzeń. Otoczka ślubu kościelnego lub cywilnego, a także tańce podczas wesela już nie starczają. Bardzo często goście zaskakiwani są różnego rodzaju niespodziankami. Nie do wszystkich jest prosty dostęp, dlatego młodzi często czerpią z pomocy profesjonalistów.
Męska kolekcja Reserved

Kilka słów o modzie męskiej

O modzie męskiej do jakiegoś momentu mówiło się i słyszało dużo rzadziej niż o tej dla kobiet. Aktualnie ten proces ulega odwróceniu. Coraz większą uwagę zwraca się na to, co widoczne jest na wybiegach mody dla mężczyzn. Jeżeli chodzi o wybiegi jednak, rzeczy które są tam widoczne dla mężczyzn i kobiet są najczęściej raczej oryginalne i nierzadko nie nadają się do wykorzystywania na co dzień.
Gramofon na weselu

Bardzo ważny dzień w życiu, czyli o czym trzeba pamiętać, organizując wesele ?

Z pewnością ważnym dniem w życiu jest moment, w którym staje się na ślubnym kobiercu. W polskiej tradycji wstąpienie w związek małżeński nierozłącznie związane jest z dużym przyjęciem weselnym, na jakie zaprasza się bliskie sobie osoby. Nie brakuje więc przyjaciół oraz rodziny. O czym zapamiętać, pragnąc zorganizować przyjęcie na naprawdę wysokim poziomie? Co może się liczyć?
srebrna obrączka

Srebrne obrączki, jubiler w sieci – na jakich stronach kupować

Gdy już się zaręczyliśmy i kiedy posiadamy już pewną datę ślubu to musimy wybrać jeszcze obrączki. Wiadomo, że każdy ma inny gust i każdemu zależy na czymś innym. Dla niektórych perfekcyjne okażą się srebrne obrączki. Pasują one niemal do wszystkiego, więc warto wziąć je pod uwagę, gdy mamy zamiar kupować obrączki. Możemy na nich stworzyć grawer, który będzie nam przypominał o dacie ślubu lub będzie to imię drugiej połowy.
wesele

Idziesz na wesele? Podaruj prezent, jaki pozytywnie zaskoczy Młodą Parę

Ślub to nie tylko radość dla Młodych, lecz także dla bliskich, którzy zostali zaproszeni na uroczystość zaślubin oraz przyjęcie, aby razem świętować ten niezwykły dzień. Jeśli w niedługim czasie ty też idziesz na wesele, musisz zastanowić się nad upominkiem dla Młodej Pary, który będzie dla nich bezsporną radością.
ślub

Oferty biżuterii ślubnej

Mało kto teraz przywiązuje małą wagę do uroczystości wesela oraz ślubu. Własny ślub to bowiem moment bardzo istotny w życiu, do jakiego trzeba się przedtem fenomenalnie przygotować. Wybór dobrej sukni ślubnej nie bywa zwyczajowo sprawą łatwą, trzeba jednak pamiętać, że śliczna suknia nie wystarczy. Trzeba dobrać do niej pewne inne elementy, takie jak choćby biżuteria ślubna.
obuwie ślubne

Czym się kierować, wybierając obuwie do ślubu?

Ślub to z pewnością jeden z najistotniejszych dni w życiu każdej zakochanej pary. Przygotowania do tego ważnego wydarzenia trwają wiele miesięcy, a przyszła panna młoda zwraca szczególną uwagę na to, aby wyglądać bajecznie. Odpowiednia suknia ślubna, rękawiczki i pozostałe gadżety są bardzo ważne, ale jednym z podstawowych elementów stroju są buty ślubne.
Prezent

Niby co dać na ślub jako prezent?

W większości przypadków na ślubie zwykliśmy dawać kasę oraz pachnące kwiaty, chociaż ostatnio całkiem powszechne jest to by zamiast kwiatów przynosić ze sobą książki, słodycze czy jakiś alkohol. Miejmy na uwadze, że nierzadko jakby nie patrzeć pragniemy zakupić coś jeszcze. Niektórzy młodzi wychodzą z tego założenia, iż bądź co bądź prezenty są mało pożądane, bardziej wskazana jest kasa, lecz wcale nie jest powiedziane, że to musi być w każdym przypadku obowiązujący standard. A więc: niby jakie prezenty są rewelacyjne jeżeli wchodzi w grę ślub tych osób, które nie są dalekimi krewnymi?

ślub

Zaproszenia weselne

Malcy nabijają się z tego, podrostki z ostrożnością poczyniają pierwsze kroki, jednak to w wieku jakichś dwudziestu lat dochodzi do człowieka, że właśnie znalazł tę właściwą, jedyną, swoją drugą połówkę i to z nią, czy też z nim, pragnie przeżyć resztę życia. Przychodzi etap zakochania, zalotów i uśmiechów. Czasem, wprawdzie bardzo rzadko, ta pierwsza ukochana osoba jest tą ostatnią. Niektórzy natomiast spędzają dużo czasu na szukaniu swojej wymarzonej kobiety czy wymarzonego mężczyzny. Czasem się udaje, czasami nie.
images

Zaproszenia ślubne – parę reguł

Rozsyłanie zaproszeń na ślub posiada długą historię, którą można liczyć aż od Średniowiecza. Oczywisty jest fakt, że większość naszych przodków nie umiała pisać, stąd też pisane zaproszenia ślubne były przywilejem wysoko urodzonych.
Resztę ludzi najczęściej informowano ustnie przez gońców i heroldów. W kulturze wiejskiej przyszła mężatka zapraszała na zamążpójście i wesele osobiście. Wieloletni monopol arystokracji w układaniu zaproszeń na ślub sprawił, że do dziś dnia obowiązują pewne rygorystyczne normy ich spisywania.
biżuteria

Popularne modele biżuterii ślubnej na rynku

Nikt nie śmie wątpić w to, że płeć piękna przywiązuje dużą wagę do ubioru i dodatków. Zwłaszcza firmowa biżuteria ślubna zalicza się do starannie wybieranych ozdób, z którymi najistotniejsze uroczystości jak wesele kojarzyć się będą zawsze. Ogromne znaczenie ma jakość materiałów i nierzadko drogocennych elementów, z jakich wykonane są kolejne części biżuterii. Dlaczego warto zaufać krajowym producentom? Wciąż najwyższa jakość oraz szeroka oferta to ważne czynniki, przy których nawet korzystne cenowo oferty nie są najbardziej pożądane.