Różowe buty panny młodej

Co powiesz na ślub za granicą?|Planowałaś być może o ślubie poza Polską?

O

d kiedy pamiętasz zawsze chciałaś być szczególna. Wiadomo, nie rzecz w jakimś wywyższaniu się, najzwyklej w świecie pragnęłaś, aby twoje życie nie było mało ekscytujące, chciałaś ażeby miało w sobie pewne istotne wartości. Już w szkole miałaś inny sposób bycia i zawsze swoje zdanie. Miałaś ambitne plany, a część z nich już zrealizowałaś. Czas na kolejny – ślub cywilny.

Jak znając jednak ciebie nie zdecydujesz się na zwyczajną ceremonię w urzędzie, ale będziesz poszukiwać takiego miejsca, by było niesamowicie. Myślisz sobie, iż idealnie byłoby zrobić to może na statku, podczas rejsu dookoła świata. Albo jeszcze ciekawiej – lot dookoła świata, lądowanie w jakimś atrakcyjnym miejscu i tam cała ceremonia.

Wesele w namiocie

Jak zorganizować wesele marzeń?

Zawarcie małżeństwa i wesele to niezwykle ważne wydarzenia. Wiąże się z tym bardzo wiele różnych tradycji i obrzędów. Uroczystość weselna może mieć rozmaity charakter. Część ludzi woli małe przyjęcia urządzane wyłącznie dla najbliższej rodziny, inni urządzają uroczystość weselną dla kilkuset gości w wynajętej sali. Uzależnione to jest od liczby członków rodzin państwa młodych, od tego, ilu ludzi planuje się zaprosić, a przede wszystkim od możliwości finansowych.
zdjęcia

Fotografie to najlepsza pamiątka ze ślubu

Ślub warto uwiecznić na zdjęciach głównie ze względu na fakt, że wyłącznie w ten sposób zapamięta się jedną z naprawdę najważniejszych chwil w życiu. Dziś, fotografia ślubna cieszy się istotnym zainteresowaniem i na rynku funkcjonuje wielu fotografów, którzy zajmują się nią zawodowo. Bardzo często dodatkowo w swojej ofercie posiadają również filmowanie ślubu oraz wesela. Para młoda powinna posiadać świadomość tego, że fotografie są jedną z najważniejszych pamiątek, toteż do ich wykonania zdecydowanie warto się odpowiednio przygotować. Przede wszystkim, niezbędne jest zatrudnienie odpowiedniego fotografa.
Wesele w namiocie

Sala weselna powinna pomieścić odpowiednią ilość osób

Zazwyczaj jeśli ktoś decyduje się na branie ślubu, to rozmyśla też o zrobieniu wesela, tak żeby goście mieli szansę się zabawić i żeby mieli szansę później to wszystko sympatycznie wspomnieć. Przez to patrzy na przeróżne restauracje, które zajmują się organizacją wesel oraz mają już w tym odpowiednie doświadczenie, przez co wszystko pójdzie idealnie.
zespół weselny

Dwa wesela, dwa klimaty

Chociaż na wielu weselach szalałam, przede wszystkim dwa utkwiły w mojej pamięci. Pierwsze to wesele mojego brata ciotecznego Mirka, które odbyło się w pięknym mieście we Wrocławiu, to drugie zaś, to uroczystości weselne w swojskiej atmosferze wiejskiej w górskim schronisku. To było weselisko mojej najbliższej przyjaciółki Magdy.
wesele

Wyprawiamy ślub oraz wesele: o czym trzeba wiedzieć?

Co roku wielu młodych ludzi podejmuje decyzję o wstąpieniu w związek małżeński. Niewielu z nich wybiera kameralną uroczystość w gronie najbliższej rodziny. Zdecydowana większość decyduje się wyprawić huczne wesele, na którym bawić będzie się nie tylko bliska rodzina, ale także dalecy krewni oraz szerokie grono znajomych. Urządzenie takiej uroczystości to wielkie wyzwanie. Pamiętać należy bowiem o wielu elementach. Tylko bowiem wówczas wesele ma szansę być bardzo udane.
images

Moda – trafione inspiracje

Współczesna moda niekiedy przypomina prawdziwą karuzelę. Niektóre propozycje utrzymują się ledwie jeden sezon, a tymczasem inne są obecne na wybiegach już kolejny rok. Dzisiejsi kreatorzy mody czerpią inspirację ze wszystkiego, stąd też każdy pokaz mody bywa zazwyczaj ogromnym zaskoczeniem. Światowej sławy projektanci umiejętnie, ale jednocześnie z wielką wyobraźnią łączą wszelkie dostępne style, prezentując za każdym razem coś wyjątkowo nieoczekiwanego.
Tradycje weselne

Organizacja ślubu i wesela na przykładzie nowożeńców z Krakowa.

Ślub jak również wesele to jedna z najważniejszych chwil z życiu każdego człowieka. Nie dziwi, więc fakt, że tego rodzaju uroczystości zawsze są dopięte na ostatni guzik. W obecnych czasach młode pary konkurują wręcz w organizacji tego typu wydarzeń. Otoczka ślubu kościelnego lub cywilnego, a także tańce podczas wesela już nie starczają. Bardzo często goście zaskakiwani są różnego rodzaju niespodziankami. Nie do wszystkich jest prosty dostęp, dlatego młodzi często czerpią z pomocy profesjonalistów.
wesele

Jak zapewnić sobie idealną salę na wesele? O czy należy pamiętać podczas planowania wesela?

To oczywiste, iż wszystkie osoby pragną spędzić wyjątkowy dzień, którym jest przyjęcie weselne w niebanalny sposób. W przypadku przyjęć organizowanych na sporą skalę szczególne znaczenie ma sala, która musi być przestrzenna i elegancka. Istotne znaczenie ma także zespół muzyczny, który powinien oferować bogaty repertuar, który spełni wymagania wszystkich zaproszonych gości.
Męska kolekcja Reserved

Kilka słów o modzie męskiej

O modzie męskiej do jakiegoś momentu mówiło się i słyszało dużo rzadziej niż o tej dla kobiet. Aktualnie ten proces ulega odwróceniu. Coraz większą uwagę zwraca się na to, co widoczne jest na wybiegach mody dla mężczyzn. Jeżeli chodzi o wybiegi jednak, rzeczy które są tam widoczne dla mężczyzn i kobiet są najczęściej raczej oryginalne i nierzadko nie nadają się do wykorzystywania na co dzień.
auto z dekoracjami ślubnymi

Wymarzonym autem do ślubu czyli które auto będzie odpowiednie w tym dniu?

Przygotowania do ślubu na ogół trwają dość długo, przynajmniej tak dzieje się wtedy, kiedy chcemy, żeby wszystko poszło jak trzeba i abyśmy nie musieli wszystkiego robić na w ostatnim momencie. Spośród całego natłoku spraw, którymi powinniśmy się zająć, ważne są także tego rodzaju kwestie, jak to, czym pojedziemy do ślubu i na wesele.
Gramofon na weselu

Bardzo ważny dzień w życiu, czyli o czym trzeba pamiętać, organizując wesele ?

Z pewnością ważnym dniem w życiu jest moment, w którym staje się na ślubnym kobiercu. W polskiej tradycji wstąpienie w związek małżeński nierozłącznie związane jest z dużym przyjęciem weselnym, na jakie zaprasza się bliskie sobie osoby. Nie brakuje więc przyjaciół oraz rodziny. O czym zapamiętać, pragnąc zorganizować przyjęcie na naprawdę wysokim poziomie? Co może się liczyć?
images

Piękne zaproszenia okolicznościowe

Wybór zaproszeń ślubnych to coś więcej niż poinformowanie gości o terminie i miejscu uroczystości. Oryginalne zaproszenia ślubne powinny dać gościom pojęcie czego mogą się spodziewać po Waszej ceremonii ślubnej. Jeśli podjęliście decyzję o wzięciu ślubu i macie wyobrażenie jak ten specjalny dzień powinien wyglądać, już dziś pomyślcie o zaproszeniach ślubnych dopasowując ich formę do planowanej uroczystości.
Panna Młoda, zimowa kreacja

W jaki sposób zaplanować ślub

Własny ślub to chwila bardzo przełomowa chwila w życiu, do której koniecznie trzeba się uprzednio fenomenalnie przygotować. Wybór odpowiedniej sukni ślubnej, pasujących butów oraz pozostałych dodatków nie bywa zwyczajowo rzeczą banalną. W nowym tysiącleciu ilość ofert może prawie przyprawić o ból głowy. Użyteczny może okazać się fakt, że wiele firm oferujących suknie ślubne da się odnaleźć w sieci. Buty ślubne na miarę, a może kupione w sieciówce? Wybór za każdym razem zależy tu głównie od dobrego gustu panny młodej. Jakie buty najlepiej wybrać?
wesele

Poszukujesz atrakcyjnej sali weselnej? Wybór doprawdy wielki, zatem wyszukaj coś doskonałego

Na dzień zaślubin czeka się z ogromną niecierpliwością oraz podekscytowaniem, nic więc dziwnego, że każda para nowożeńców pragnie, by przebiegał on w podniosłej atmosferze i eleganckim otoczeniu. Polską tradycją stało się urządzanie wesel, którymi celebruje się zawarcie związku małżeńskiego. Organizacja wesela bywa naprawdę ważną kwestią oraz zobowiązuje do dopilnowania licznych spraw.
srebrna obrączka

Srebrne obrączki, jubiler w sieci – na jakich stronach kupować

Gdy już się zaręczyliśmy i kiedy posiadamy już pewną datę ślubu to musimy wybrać jeszcze obrączki. Wiadomo, że każdy ma inny gust i każdemu zależy na czymś innym. Dla niektórych perfekcyjne okażą się srebrne obrączki. Pasują one niemal do wszystkiego, więc warto wziąć je pod uwagę, gdy mamy zamiar kupować obrączki. Możemy na nich stworzyć grawer, który będzie nam przypominał o dacie ślubu lub będzie to imię drugiej połowy.
Przyjęcie weselne

Przetańczyć z Tobą chcę… czyli o zespołach na wesele

Ślub to ceremonia piękna, ale i wymagająca. Wiąże się z długimi godzinami przygotowań, godzinami debat i najważniejsze przeświadczeniem, iż nasze uroczystości weselne będą przez długi czas odtwarzane w pamięci przez biesiadników. Nie zapominajmy, że pośpiech w tym temacie nie jest mile widziany, toteż o całą oprawę należy zadbać wcześniej. Najważniejsza jest data, to od niej zaczynamy całe przedsięwzięcie.
wesele

Idziesz na wesele? Podaruj prezent, jaki pozytywnie zaskoczy Młodą Parę

Ślub to nie tylko radość dla Młodych, lecz także dla bliskich, którzy zostali zaproszeni na uroczystość zaślubin oraz przyjęcie, aby razem świętować ten niezwykły dzień. Jeśli w niedługim czasie ty też idziesz na wesele, musisz zastanowić się nad upominkiem dla Młodej Pary, który będzie dla nich bezsporną radością.
ślub

Oferty biżuterii ślubnej

Mało kto teraz przywiązuje małą wagę do uroczystości wesela oraz ślubu. Własny ślub to bowiem moment bardzo istotny w życiu, do jakiego trzeba się przedtem fenomenalnie przygotować. Wybór dobrej sukni ślubnej nie bywa zwyczajowo sprawą łatwą, trzeba jednak pamiętać, że śliczna suknia nie wystarczy. Trzeba dobrać do niej pewne inne elementy, takie jak choćby biżuteria ślubna.
obuwie ślubne

Czym się kierować, wybierając obuwie do ślubu?

Ślub to z pewnością jeden z najistotniejszych dni w życiu każdej zakochanej pary. Przygotowania do tego ważnego wydarzenia trwają wiele miesięcy, a przyszła panna młoda zwraca szczególną uwagę na to, aby wyglądać bajecznie. Odpowiednia suknia ślubna, rękawiczki i pozostałe gadżety są bardzo ważne, ale jednym z podstawowych elementów stroju są buty ślubne.
drukarnia

Rzeczy, jakie można osobiście wykonać na nasze wesele? Dlaczego warto czasem samemu zadbać o wyjątkowe dodatki czy zaproszenia?

Organizacja własnego ślubu oraz imprezy weselnej to zajmujący proces, jednak dający sporo satysfakcji z otrzymanego efektu. Na pewno najłatwiej byłoby zlecić komuś wykonanie całości, jednak częścią wspomnień wiążących się z tak wyjątkowym dniem, są również poprzedzające je przygotowania. Dlatego nie możemy pozwolić, żeby stres wziął nad tym wszystkim górę. Trzeba postarać się podejść do tego spokojnie oraz sprawić, że na długi czas zapamiętamy niesamowicie miłe i sam tak ważny moment ślubu jak i przygotowania. Warto też osobiście zająć się wykonaniem części rzeczy, miast zlecać je innym firmom albo też kupować gotowe w sklepach. Tego typu wykonane przez nas akcenty będą wyjątkowe i pozostaną w pamięci. Jakie rzeczy w związku z tym możemy wykonać sami?
Prezent

Niby co dać na ślub jako prezent?

W większości przypadków na ślubie zwykliśmy dawać kasę oraz pachnące kwiaty, chociaż ostatnio całkiem powszechne jest to by zamiast kwiatów przynosić ze sobą książki, słodycze czy jakiś alkohol. Miejmy na uwadze, że nierzadko jakby nie patrzeć pragniemy zakupić coś jeszcze. Niektórzy młodzi wychodzą z tego założenia, iż bądź co bądź prezenty są mało pożądane, bardziej wskazana jest kasa, lecz wcale nie jest powiedziane, że to musi być w każdym przypadku obowiązujący standard. A więc: niby jakie prezenty są rewelacyjne jeżeli wchodzi w grę ślub tych osób, które nie są dalekimi krewnymi?

ślub

Zaproszenia weselne

Malcy nabijają się z tego, podrostki z ostrożnością poczyniają pierwsze kroki, jednak to w wieku jakichś dwudziestu lat dochodzi do człowieka, że właśnie znalazł tę właściwą, jedyną, swoją drugą połówkę i to z nią, czy też z nim, pragnie przeżyć resztę życia. Przychodzi etap zakochania, zalotów i uśmiechów. Czasem, wprawdzie bardzo rzadko, ta pierwsza ukochana osoba jest tą ostatnią. Niektórzy natomiast spędzają dużo czasu na szukaniu swojej wymarzonej kobiety czy wymarzonego mężczyzny. Czasem się udaje, czasami nie.
images

Zaproszenia ślubne – parę reguł

Rozsyłanie zaproszeń na ślub posiada długą historię, którą można liczyć aż od Średniowiecza. Oczywisty jest fakt, że większość naszych przodków nie umiała pisać, stąd też pisane zaproszenia ślubne były przywilejem wysoko urodzonych.
Resztę ludzi najczęściej informowano ustnie przez gońców i heroldów. W kulturze wiejskiej przyszła mężatka zapraszała na zamążpójście i wesele osobiście. Wieloletni monopol arystokracji w układaniu zaproszeń na ślub sprawił, że do dziś dnia obowiązują pewne rygorystyczne normy ich spisywania.
biżuteria

Popularne modele biżuterii ślubnej na rynku

Nikt nie śmie wątpić w to, że płeć piękna przywiązuje dużą wagę do ubioru i dodatków. Zwłaszcza firmowa biżuteria ślubna zalicza się do starannie wybieranych ozdób, z którymi najistotniejsze uroczystości jak wesele kojarzyć się będą zawsze. Ogromne znaczenie ma jakość materiałów i nierzadko drogocennych elementów, z jakich wykonane są kolejne części biżuterii. Dlaczego warto zaufać krajowym producentom? Wciąż najwyższa jakość oraz szeroka oferta to ważne czynniki, przy których nawet korzystne cenowo oferty nie są najbardziej pożądane.
ślub

Co nie daje spać pannie młodej

Ślub to bez wątpienia jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu, dlatego większość par młodych przygotowuje się do niego, uwzględniając najdrobniejsze detale. W Polsce można wybrać się na profesjonalne targi ślubne, działa wiele firm eventowych, które zorganizują za nas tę szczególną uroczystość, spełniając najdziwniejsze życzenia klientów. fotografie coraz rzadziej robi sąsiad – wyręcza go profesjonalny fotograf, który przeprowadza stylizowane sesje zdjęciowe w plenerze. Restauracje prześcigają się w wymyślnym menu, a didżeje zabawiają weselnych gości w stylu lat 60. czy 80.
sala

W jaki sposób wybrać idealną salę na wesele

Wesele dla zdecydowanej większości młodych par jest nieodzownym elementem wiążącym się ze ślubem. Zależnie od woli i możliwości organizuje się niewielkie lub większe wesela, dla różnej ilości zaproszonych. Przygotowywać należy się długi czas przed samą ceremonią, gdyż spraw do załatwienia jest niezwykle dużo. Jedną z najważniejszych spraw, które należy rozstrzygnąć, jest dobranie sali weselnej.
wesele

W jaki sposób zaplanować swoją uroczystość weselną?

W życiu większości z nas nadchodzi pewnego razu moment, kiedy chcemy założyć własną rodzinę. Jest to w pewnej mierze nasza naturalna kolej rzeczy, jaka wynika z głęboko uwiecznionych pragnień w naszym sercu. Rzecz jasna zadanie to nie jest proste, potrzebuje ono dodatkowo wielu nakładów czasowych na zapoznanie drugiej osoby, zbudowanie relacji oraz polepszanie zaufania przez lata. Niemniej jednak w szeregu przypadków dzięki naszej ciężkiej pracy udaje się nam zbudować wytrwałą relację, która pozwala nam na pełnię szczęścia w czasie naszego życia.
Suknia ślubna z sieciówki: sukienka

Jak pięknie wyglądać na własnym ślubie?

Nawet kilka lat przed ślubem zakreśla się już wstępne plany, ale ale prawdziwe przygotowania najlepiej zacząć rok przed. Jeżeli chodzi o suknie ślubne Wrocław jest miastem, gdzie wybór jest bardzo duży. Prawie na każdej ulicy w centrum znajdziemy salon sukien. Nie trzeba zwracać szczególnej uwali na fakt, że panna młoda ma przed sobą bardzo ciężką decyzję. W przypadku braku czasu przed weselem warto skorzystać z wyszukiwarki WWW i z hasła: suknie ślubne Wrocław.