ślub w plenerze

O czym należy wiedzieć przygotowując się do wesela i ślubu? Jakie działania trzeba podjąć?

Ślub i wesele to wydarzenia bardzo ważne dla wielu osób, dla niektórych wzrasta to do rangi czegoś najbardziej niezwykłego. Każda z tego typu osób marzy, aby móc wspominać takie magiczne chwile, jako niezwykłe, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Im bardziej blisko terminu ślubu, napięcie wzrasta, emocje udzielają się wszystkim, ale przecież trzeba powstrzymać nerwy oraz zapanować nad wszystkim.
images

Piękne zaproszenia okolicznościowe

Decyzja o wyborze zaproszeń na ślub to coś więcej niż zawiadomienie gości o tym kto, kiedy, gdzie i dlaczego. Oryginalne zaproszenia ślubne powinny dać gościom wyobrażenie czego powinny się spodziewać po planowanej uroczystości. Jeżeli zdecydowaliście się wziąć ślub i posiadacie wyobrażenie jak ten specjalny dzień musi wyglądać, już teraz zastanówcie się nad wyborem zaproszeń ślubnych dopasowując ich formę do planowanej uroczystości.
imprezka urodzinowa

Marzenia a rzeczywistość. Co zrobić, by nie zwariować?

Najpiękniejsze momenty w życiu rządzą się swoimi prawami. Nie należy mieć o to pretensji, iż takie są i tak wyglądają. A jak sobie wyobrażaliśmy je inaczej, a jest jak jest, to co możemy zrobić? Najzwyczajniej w świecie, pogodzić się z tym. Od czasu do czasu zdarza nam się myśleć, jak to będzie, kiedy on mi się oświadczy, jak to będzie kiedy wyjadę na koniec świata, jak poczuje się, gdy zrealizuje moje najskrytsze marzenie. Jak jest? Najczęściej to niezadowolenie, że nie było tak jak w naszych wyobrażeniach, niektórzy zaś mają zgoła odmienne uczucia, iż było lepiej niż myślały.
zdjęcia

Fotografie to najlepsza pamiątka ze ślubu

Ślub warto uwiecznić na zdjęciach przede wszystkim przez wzgląd na fakt, że wyłącznie tym sposobem zapamięta się jedną z rzeczywiście najistotniejszych chwil w życiu. Dzisiaj, fotografia ślubna cechuje się istotnym zainteresowaniem i na rynku pracuje wielu usługodawców, którzy zajmują się nią profesjonalnie. Dosyć często w dodatku w swojej ofercie mają także filmowanie ślubu oraz wesela. Para młoda powinna posiadać świadomość tego, że zdjęcia są jedną z najpiękniejszych pamiątek, więc do ich wykonania koniecznie trzeba się dobrze przygotować. Co najważniejsze, niezbędne jest wybranie utalentowanego fotografa.
ślub - wyobrażenie

Dobra organizacja przyjęcia w plenerze zagwarantuje wspaniałą zabawę, niezależnie od panujących warunków pogodowych

Organizując przyjęcie plenerowe, niezależnie czy będzie to wesele czy może innego typu impreza, trzeba zadbać o komfortowe warunki w miejscu jego organizacji. Pogoda bywa nieprzewidywalna i czasem niewiele potrzeba, by nasze przyjęcie legło w gruzach z powodu ulewy lub silnego wiatru. Są jednak sposoby, by tego uniknąć.

images

Ślub w egzotycznym kraju

Na ten wyjątkowy moment czekamy całe nasze życie. Głównie kobiety organizują go już w dzieciństwie. Marzą o pięknej balowej sukience, szykownej karocy i księciu na białym rumaku. Wiadomo, że z biegiem lat, te wizje zmieniają się. Ale cały czas posiadamy w myślach pewien plan, który pragniemy kiedyś zrealizować.
images

Zaproszenia ślubne – parę reguł

Rozsyłanie zaproszeń na ślub ma długą historię, którą należy liczyć już od Średniowiecza. Jasny jest fakt, że większość naszych przodków nie umiała pisać, dlatego też pisane zaproszenia ślubne były przywilejem szlachty.
Niewykształconych ludzi często powiadamiano ustnie przez gońców i heroldów. W kulturze wiejskiej panna młoda zapraszała na zamążpójście i wesele osobiście. Długoletni monopol szlachty w układaniu zaproszeń na ślub sprawił, że do dziś obowiązują pewne sztywne normy ich spisywania.

Kobiety kochają diamenty – biżuteria ślubna

Nikt nie wątpi w to, że płeć piękna przywiązuje sporą wagę do ubioru oraz dodatków. Przede wszystkim markowa biżuteria ślubna należy do starannie wybieranych ozdób, z którymi tak Ważne uroczystości jak wesele kojarzyć się będą zawsze. Spore znaczenie ma jakość materiałów i nierzadko drogocennych elementów, z których wykonane są kolejne części biżuterii. Dlaczego warto wybierać krajowych producentów? Ciągle najwyższa jakość i szeroka oferta to ważne czynniki, przy których nawet korzystne cenowo propozycje nie są najbardziej pożądane.
wesele

Jak zapewnić sobie idealną salę na wesele? O czy należy pamiętać podczas planowania wesela?

To oczywiste, że wszystkie osoby chcą spędzić wyjątkowy dzień, którym jest ślub w niezapomniany sposób. W przypadku wesel organizowanych na sporą skalę szczególne znaczenie ma sala, która musi być przestrzenna oraz stylowa. Istotne znaczenie ma też zespół muzyczny, który musi oferować obszerny repertuar, który spełni oczekiwania wszystkich zaproszonych gości.
Obrączki

Jakie sprawy będą do załatwienia przed zaślubinami, jak znaleźć najlepszą salę na tę uroczystość.

Ślub to dla każdej młodej pary bardzo duże wydarzenie, i przeważnie będzie go poprzedzał wielomiesięczny okres przygotowań. W praktyce przygotowania należy rozpocząć od znalezienia odpowiedniej sali weselnej, w której będzie się chciało zorganizować całą uroczystość. Na salę trzeba czasem sporo czekać, te najbardziej popularne mogą mieć rezerwacje porobione nawet na kilka lat wcześniej.
ślub

Wspaniały ślub w dalekich krajach

Ślub za granicą może stać się rewelacyjnym wyborem. Nie znamy chyba bardziej stworzonego dla zakochanych miejsca niż stolica Francji. Jeżeli dysponujesz pieniędzmi i czasem do załatwienia dokumentacji, pomyśl nad ceremonią w innych kraju. Przedstawiamy krótki przewodnik, w którym omawiamy co powinno się przedsięwziąć, by wziąć ślub za granicą.
Wesele w namiocie

Jak zorganizować wesele marzeń?

Zawarcie małżeństwa i wesele to bardzo istotne momenty. Wiąże się z tym bardzo wiele rozmaitych tradycji i obrzędów. Uroczystość weselna może mieć rozmaity charakter. Część osób woli małe przyjęcia urządzane jedynie dla najbliższych, inni urządzają uroczystość weselną na kilkaset osób w wynajętej sali. Uzależnione to jest od liczby członków rodzin państwa młodych, od tego, gości planuje się zaprosić, a co najważniejsze od stanu finansów.
Krótka suknia ślubna

Idź Do ślubu w prywatnym stylu i zrób świetne wrażenie.

Osoby, które biorą ślub a nie lubią konwenansów powinny dziś czuć się jak w swoim żywiole. Moda ślubna staje coraz mniej konserwatywna. Tak na dobrą sprawę na ślub możesz dziś włożyć praktycznie wszystko, oczywiście w ramach rozsądku. Przyszłe żony jednakże nie są skazane na wkładanie grubych sukien czy długich welonów. Dawniej welon oznaczał niewinność.
Suknia ślubna z sieciówki: sukienka

Jak pięknie wyglądać na własnym ślubie?

Ślub planuje się nawet na kilka lat przed, ale ale realne przygotowania najlepiej zacząć rok przed. Jeśli chodzi o suknie ślubne Wrocław to miasto, gdzie wybór jest bardzo duży. Salon sukien znajduje się prawie na każdej ulicy. Nie trzeba zwracać szczególnej uwali na fakt, że jest to najważniejszy i najtrudniejszy wybór dla przyszłej panny młodej. Gdy w przygotowaniach zabraknie czasu warto skorzystać z wyszukiwarki WWW i z hasła: suknie ślubne Wrocław.
drukarnia

Rzeczy, jakie można osobiście wykonać na nasze wesele? Dlaczego warto czasem samemu zadbać o wyjątkowe dodatki czy zaproszenia?

Organizacja swojego ślubu oraz wesela to zajmujący proces, natomiast dający wiele satysfakcji z końcowego rezultatu. Z pewnością najprościej byłoby zlecić jakiejś firmie wykonanie całości, natomiast częścią wspomnień wiążących się z tak wyjątkowym dniem, są także poprzedzające je przygotowania. Z tego powodu nie można pozwolić, aby stres zwyciężył. Trzeba postarać się podejść do tego spokojnie oraz sprawić, iż na długo zapamiętamy pozytywnie i sam tak ważny dzień ślubu jak i przygotowania. Warto też osobiście zająć się wykonaniem niektórych rzeczy, zamiast zlecać je komuś innemu lub też kupować gotowe w sklepach. Tego typu zrobione przez nas akcenty będą wyjątkowe oraz pozostaną w pamięci. Jakiego rodzaju rzeczy zatem możemy wykonać sami?
samochód ślubny

Czy samochód na wesele Kraków ma możliwość nam wypożyczyć?

Czy mamy samochód na wesele?
Kiedy przygotowujemy się do wesela, to musimy pomyśleć o tym, czym pojedziemy, tak żeby było nam wygodnie, ale równocześnie aby wszystko się pięknie przestawiało. Jeśli nie pragniemy prosić nikogo z familii, to możemy myśleć o przedsiębiorstwach, które trudnią się takim wynajmowaniem samochodów. Co więcej, należy także pomyśleć o jakimś środku podróży dla naszej rodziny, tak żeby nikt nie musiał się martwić jak dotrze z kościoła na salę.
Zdjęcie ślubne

Czy odpowiedniej jakości zespoły weselne Poznań nam oferuje?

Niesamowita fotografia ślubna poznań ma szansę nas zadziwić. Trzeba wydawać sobie sprawę z tego, że w dniu ślubowania wszystko musi być zapięte na ostatni guzik oraz okazać się jednocześnie na jak najwyższym poziomie. Jedynie wówczas będziemy mieli gwarancję, że całość pójdzie tak jak sobie wymyśliliśmy, dlatego warto szybciej rozejrzeć się za odpowiednim fotografem, który uwieczni dla nas to całe wydarzenie na pięknym fotografiach.

Różowe buty panny młodej

Co powiesz na ślub za granicą?|Planowałaś być może o ślubie poza Polską?

O

d kiedy sięgasz pamięcią zawsze chciałaś być szczególna. Wiadomo, nie chodziło o jakieś wywyższanie się, po prostu pragnęłaś, ażeby twoje życie nie było zwyczajne, chciałaś ażeby miało w sobie jakieś istotne wartości. Już w szkole miałaś inny sposób bycia i zawsze własne zdanie. Miałaś ambitne postanowienia, a niektóre z nich już zrealizowałaś. Czas na następny – ślub cywilny.

Jak znając jednak ciebie nie zdecydujesz się na zwyczajną ceremonię w urzędzie, lecz będziesz szukać takiego miejsca, aby było wyjątkowo. Dumasz, iż doskonale byłoby zrobić to może na statku, w trakcie rejsu dookoła świata. Lub jeszcze lepiej – lot dookoła świata, lądowanie w jakimś niezwykłym miejscu i tam cała ceremonia.

Panna Młoda, zimowa kreacja

W jaki sposób zaplanować ślub

Własny ślub to chwila bardzo kluczowa chwila w życiu, do której koniecznie trzeba się uprzednio cudownie przygotować. Wybranie odpowiedniej sukni ślubnej, odpowiednich butów i pozostałych dodatków nie jest zwyczajowo rzeczą banalną. W dzisiejszych czasach ilość ofert jest w stanie prawie przyprawić o ból głowy. Pomocny może okazać się fakt, że sporo firm oferujących stroje ślubne da się odnaleźć w necie. Buty ślubne na miarę, a może kupione w markecie? Decyzja za każdym razem zależy tu głównie od świetnego gustu panny młodej. Jakie buty najlepiej wybrać?
wesele

Poszukujesz atrakcyjnej sali weselnej? Wybór doprawdy wielki, zatem wyszukaj coś doskonałego

Na dzień zaślubin oczekuje się z wielką niecierpliwością oraz emocjami, nic zatem dziwnego, że każda młoda para chce, żeby przebiegł on w podniosłej atmosferze oraz pięknym otoczeniu. Polską tradycją okazuje się urządzanie przyjęć weselnych, którymi świętuje się dzień zaślubin. Organizacja wesela bywa naprawdę ważną kwestią oraz wymaga dopełnienia wielu szczegółów.
ślub

Co nie daje spać pannie młodej

Ślub to bezsprzecznie jeden z najważniejszych chwil w naszym życiu, dlatego większość par młodych przygotowuje się do niego, biorąc pod uwagę najmniejsze detale. W Polsce można wybrać się na profesjonalne targi ślubne, skorzystać z usług firm eventowych, które zorganizują za nas tę niezwykłą uroczystość, spełniając najwymyślniejsze życzenia klientów. fotografie coraz rzadziej wykonuje sąsiad – wyręcza go profesjonalny fotograf, który robi oryginalne sesje zdjęciowe w plenerze. Restauracje oferują wykwintne menu, a didżeje nadają imprezie weselnej styl lat 60. czy 80.
Przyjęcie weselne

Przetańczyć z Tobą chcę… czyli o zespołach na wesele

Ślub to ceremonia piękna, ale i wymagająca. Wiąże się z miesiącami przygotowań, godzinami debat i najważniejsze przekonaniem, iż nasze uroczystości weselne będą długo odtwarzane w pamięci przez biesiadników. Miejmy na uwadze, że pośpiech w tej kwestii nie jest dobrym doradcą, zatem przygotowania powinniśmy zacząć z wyprzedzeniem. Najważniejsza jest data, to od niej zaczynamy całe przedsięwzięcie.
images

Moda – trafione inspiracje

Dzisiejsza moda czasami przypomina prawdziwą karuzelę. Pewne trendy żyją ledwie jeden sezon, inne z kolei są obecne na wybiegach już któryś rok z rzędu. Współcześni kreatorzy mody czerpią inspirację ze wszystkiego, dlatego każdy pokaz mody bywa najczęściej sporym zaskoczeniem. Światowi projektanci umiejętnie, ale jednocześnie z ogromną fantazją łączą wszystkie dostępne style, pokazując za każdym razem coś wyjątkowo niezwykłego.
auto z dekoracjami ślubnymi

Wymarzonym autem do ślubu czyli które auto będzie odpowiednie w tym dniu?

Przygotowania do ślubu na ogół trwają dość długo, przynajmniej tak dzieje się wówczas, gdy chcemy, aby wszystko poszło jak należy i abyśmy nie musieli wszystkiego robić na ostatnią chwilę. Spośród wielu spraw, którymi musimy się zająć, ważne są także takie sprawy, jak to, czym udamy się na ślub i na wesele.
wesele

Wyprawiamy ślub oraz wesele: o czym trzeba wiedzieć?

Co roku wielu młodych ludzi podejmuje decyzję o wstąpieniu w związek małżeński. Niewielu z nich wybiera kameralną uroczystość w gronie najbliższej rodziny. Zdecydowana większość decyduje się wyprawić huczne wesele, na którym bawić będzie się nie tylko bliska rodzina, ale także dalecy krewni oraz szerokie grono znajomych. Urządzenie takiej uroczystości to wielkie wyzwanie. Pamiętać należy bowiem o wielu elementach. Tylko bowiem wówczas wesele ma szansę być bardzo udane.
zespół weselny

Dwa wesela, dwa klimaty

Chociaż na wielu weselach szalałam, przede wszystkim dwa utkwiły w mojej pamięci. Pierwsze to wesele mojego brata ciotecznego Mirka, które odbyło się w pięknym mieście we Wrocławiu, to drugie zaś, to uroczystości weselne w swojskiej atmosferze wiejskiej w górskim schronisku. To było weselisko mojej najbliższej przyjaciółki Magdy.
Wesele w namiocie

Sala weselna powinna pomieścić odpowiednią ilość osób

Zazwyczaj jeśli ktoś decyduje się na branie ślubu, to rozmyśla też o zrobieniu wesela, tak żeby goście mieli szansę się zabawić i żeby mieli szansę później to wszystko sympatycznie wspomnieć. Przez to patrzy na przeróżne restauracje, które zajmują się organizacją wesel oraz mają już w tym odpowiednie doświadczenie, przez co wszystko pójdzie idealnie.
Tradycje weselne

Organizacja ślubu i wesela na przykładzie nowożeńców z Krakowa.

Ślub jak również wesele to jedna z najważniejszych chwil z życiu każdego człowieka. Nie dziwi, więc fakt, że tego rodzaju uroczystości zawsze są dopięte na ostatni guzik. W obecnych czasach młode pary konkurują wręcz w organizacji tego typu wydarzeń. Otoczka ślubu kościelnego lub cywilnego, a także tańce podczas wesela już nie starczają. Bardzo często goście zaskakiwani są różnego rodzaju niespodziankami. Nie do wszystkich jest prosty dostęp, dlatego młodzi często czerpią z pomocy profesjonalistów.
Męska kolekcja Reserved

Kilka słów o modzie męskiej

O modzie męskiej do jakiegoś momentu mówiło się i słyszało dużo rzadziej niż o tej dla kobiet. Aktualnie ten proces ulega odwróceniu. Coraz większą uwagę zwraca się na to, co widoczne jest na wybiegach mody dla mężczyzn. Jeżeli chodzi o wybiegi jednak, rzeczy które są tam widoczne dla mężczyzn i kobiet są najczęściej raczej oryginalne i nierzadko nie nadają się do wykorzystywania na co dzień.
Gramofon na weselu

Bardzo ważny dzień w życiu, czyli o czym trzeba pamiętać, organizując wesele ?

Z pewnością ważnym dniem w życiu jest moment, w którym staje się na ślubnym kobiercu. W polskiej tradycji wstąpienie w związek małżeński nierozłącznie związane jest z dużym przyjęciem weselnym, na jakie zaprasza się bliskie sobie osoby. Nie brakuje więc przyjaciół oraz rodziny. O czym zapamiętać, pragnąc zorganizować przyjęcie na naprawdę wysokim poziomie? Co może się liczyć?