maskotki

Strój Mikołaja – czyli, w jaki sposób w święta uszczęśliwić maluchów oraz nas samych

Pragnąłbyś dać dużo szczęścia malucha wewnątrz święta Bożego Narodzenia – stworzyć mu plusową frajdę? Przebierz się za Świętego Mikołaja oraz zrób ogromne wejście!

maskotki
Autor: www.RoyalWedding.pl
Stroje Mikołaja przez dużo lat radowały się dużą rozpoznawalnością szczególnie w święta. Na konkretna chwilkę ogrom wyboru ubrań może przytłoczyć, jednakże wysiłek, aby dobrać odpowiadający nam strój ma możliwość się opłacić – zwłaszcza zobaczyć uśmiech na twarzyczce odwiedzanego wewnątrz nim (kostiumu) dzieciaka. Powstały różniste stroje Mikołaja między innymi polarowe, tak zwane super delux razem z kurtką, welurowe z kurtką (lub bez), czy też kostiumy świętego Mikołaja biskupa. Istnieje również bardzo dużo dodatków do kostiumu, w szczególności: brudki, brody razem z peruką, dzwoneczki, paski, buciki ze skór, mitry, pastorałki, czapki, wzroku (zobacz salon optyczny sopot) i parę innego typu. Powstała nawet alternatywa kupna sztucznego brzuszka, albo sanek Mikołaja! Oczywiście, powstały takżerównież „pomocnicze” kostiumy, typu – śnieżynka (Pai Mikołajowa), aniołek, elf i renifer. Strojów tego typu jest możliwość stosować nie tylko w domu, jednak oraz na uroczystościach, albo w pracy. Ceny samych stroi (nowych) wahają się średnio między koło 200 złotych a nawet 1000 złotych za kostium Mikołaja biskupa ze wszystkimi akcesoriami. Za samiutkie akcesoria zapłacimy od koło 20 złotych za dla przykładu okularki, a nawet 2000 złotych za sanki mikołaja. Stroje pomocnicze z drugiej strony bujają się pomiędzy 150 złotych a 250 złotówek.

W takim wypadku nie zwlekaj i zakup własny strój już w tej chwili, a dasz szczęście nie tylko dzieci, ale i samiutkiego siebie! Nie zastanawiaj się już dłużej – czyż szczęście dziecka nie jest najistotniejsze?