Modelka na okładce pisma

Suknia? Którą wybrać?

Może na wyrost będzie stwierdzenie, iż kobieta jest jak suknia, ale jest w tego typu określeniu trochę słuszności. [Sukienka jest zarezerwowana tylko dla kobiet, faceci, to prawda mogą próbować, lecz nigdy nie osiągną prezencji kobiety.

Panie, jak panowie mogą mieć na sobie spodnie, ale to dopiero w sukience czują się jak kobiety, wreszcie w sukience mogą zaznaczyć swoją kobiecość.

Do wyboru jest naprawdę dużo różnych, interesujących krojów: sukienka dzianinowa, sukienka klubowa (kobieca sukienka klubowa) oraz suknia klasyczna. Każda pasuje na odmienny typ wydarzenia. Można także wybrać suknie bombkę lub suknie baskinkę, a jeśli wolimy tradycje i zawsze pewne rozwiązania

Kobieta w letniej sukience
Autor: Charlie Marshall
Źródło: http://www.flickr.com

wspaniałym typem będzie suknia długa. Warto każdą suknię trzymać w specjalnym etui na sukienki, które ochroni nasze sukienki przed szkodliwymi zewnętrznymi czynnikami (sukienka, klasyczny fason).

Oczywiście, to którą suknię preferujemy jest zależne od

Tańczą ca kobieta w sukience
Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com

wydarzenia na jakie się wybieramy. Na co dzień oczywiście możemy nosić suknię dzianinową, która z jednej strony jest szykowna, tak więc pasuje idealnie na różne okoliczności, z innej nie jest jakaś wyzywająca i zbyt mocno elegancka, więc będzie także pasować do codziennego zestawu ubraniowego.

Suknię klasyczną wybierzemy, jak jej nazwa określa na bardziej poważne okoliczności: sylwester w szykownym gronie czy wydarzenia, gdzie będzie bardziej podniośle niż imprezowo.

Jeśli szukasz ciekawych informacji na ten temat, odwiedź zegarki oris nas, a z pewnością odnajdziesz interesujące fakty.

Natomiast sukienka klubowa to typowo imprezowy krój, który sprawdza się świetnie na zabawach tanecznych, imprezach w klubach czy prywatkach. Możesz oczywiście wybrać rodzaj tej sukienki bardziej lub mniej seksowną, jednakże większość kreacji takiego typu sukienki to bardzo wyzywające propozycje.

Jeśli to ciebie nie przekonuje, a zdecydowanie chcesz spodobać się na imprezie najlepsza będzie znana propozycja – sukienka mini. Możesz być pewna, iż w tego typu kroju zwrócisz na siebie uwagę męskiej, jak i damskiej części towarzystwa. Podobnie, jak w sytuacji sukienki klubowej sukienka mini to nie jest tylko jedna oferta. Znajdziesz te mocniej i słabiej wyzywające kroje, jednocześnie myśl przewodnia jest tego typu, ażeby uwydatnić swoje kształty i podkreślić swoją smukłą posturę.