ciuchy

Czym różni się tkanina od dzianiny, jak są wykonywane te materiały oraz co się z nich produkuje?

Każdy człowiek ma w swojej szafce dużo ubrań, czy jednak wiesz, w jaki sposób zostały one stworzone? Wykorzystano do tego celu tak zwane mechaniczne lub ręczne krosna tkackie, a półfabrykatem była tak zwana przędza tkacka.
Przykładowo tkanina stworzona z takich materiałów jak len czy też bawełna była wyprodukowana przy użyciu takich samych maszyn.
Modny mężczyzna

W jaki sposób ubierać spodnie ze wzorami?

Dzisiejsza moda stawia nas przed miliony opcji. Nie wiemy w sumie, które są rzeczywiście właściwe. Cokolwiek nie zostanie przez nas wybrane na sto procent będzie, to przez którąś osobę skrytykowane. Tak, więc ubierając coś na siebie pamiętajmy, żeby samemu fajnie się w danej rzeczy czuć. To 50% sukcesu. Druga to właściwe dobranie poszczególnych elementów garderoby.
Moda dziecięca

Moda dziecięca, czyli sprawdź, w co ubrać swoje dziecko, by zawsze dobrze wyglądało

Pociechy są oczkiem w głowie rodziców, którzy zabiegają, by zagwarantować im to, co najlepsze. Jeśli i ty jesteś rodzicem, na pewno rozmyślasz, w co ubrać swojego smyka, aby zawsze ładnie wyglądał. O ile nastolatkom trudno jest narzucać jakiekolwiek propozycje, o tyle kilkulatki jeszcze przeważnie zgadzają się z mamą i tatą. Jakie są współczesne tendencje, jakie można wykorzystać kompletując garderobę naszego dziecka na kolejny sezon?