Moda dziecięca

Moda dziecięca, czyli sprawdź, w co ubrać swoje dziecko, by zawsze dobrze wyglądało

Pociechy są najważniejsze dla rodziców, którzy zabiegają, by zagwarantować im wszystko, co najlepsze. Jeżeli i ty jesteś rodzicem, z pewnością rozmyślasz, w co ubrać swojego szkraba, by zawsze ładnie się prezentował. O ile nastolatkom ciężko jest narzucać jakiekolwiek propozycje, o tyle kilkulatki jeszcze z reguły aprobują decyzje mamy i taty. Jakie są aktualne tendencje, które można wykorzystać kompletując garderobę naszej pociechy na następny sezon?
ciuchy

Czym różni się tkanina od dzianiny, jak są wykonywane te materiały oraz co się z nich produkuje?

Każdy człowiek posiada w swej szafie wiele ubrań, czy jednak wiesz, jak były one stworzone? Użyto do tego celu tak zwane automatyczne albo ręczne krosna tkackie, a półproduktem była tzw. przędza tkacka.
Przykładowo tkanina stworzona z tego typu materiałów jak konopie czy też bawełna była wykonana przy wykorzystaniu takich samych urządzeń.
moda męska

Chcesz się dobrze ubierać? Noś klasyki!

Moda z sezonu na sezon ulega zmianom. Zauważa to nawet modowy laik. Potrafimy jednak wskazać takie elementy garderoby, które od kilku dekad wciąż są na topie, choć zmieniając się w swojej formie, dostosowując się do dzisiejszych trendów. Przedstawiamy parę nieśmiertelnych części garderoby, które dobrze jest posiadać w szafie.
Modny mężczyzna

W jaki sposób ubierać spodnie ze wzorami?

Dzisiejsza moda daje nam milionami opcji. W sumie ciężko stwierdzić, które są tak naprawdę trafne. Czegokolwiek nie zostanie przez nas wybrane na sto procent zostanie przez którąś osobę negatywnie ocenione. Tak, więc ubierając coś na siebie pamiętać, żeby dobrze się w tym czuć. To połowa sukcesu. Reszta to właściwe dobranie poszczególnych ciuchów.