Torby i torebki czyli wszystko o tym, jaką spełniają rolę dla pań i jak można je dobrać do okoliczności i stroju

Jednym z nieodłącznych atrybutów nowoczesnej kobiety są torebki. O ile panowie bardzo dobrze sobie bez niej radzą, to większość kobiet bez jej posiadania nie wyobraża sobie codziennego dnia – przecież trzeba gdzieś nosić dziesiątki przeróżnych drobiazgów, jakie i tak w licznych przypadkach są niepotrzebne, ale trzeba je przy sobie mieć.

Poza tym torebki są świetnym uzupełnieniem damskiego stroju, będą podkreślać jego charakter a tym samym zmysł smaku oraz styl właścicielki. Jednak jak się okazuje, w praktyce żadnej pani tylko jedna torebka nie starczy – musi ona ich mieć co najmniej parę, w każdym przypadku odpowiednio dopasowując ją do stroju.

Niniejszy artykuł jest nieprawdopodobnie zajmujący? Jeśli tak, to sprawdź również inne polecane odzież medyczna ratownictwo treści, ponieważ są równie interesujące i pochłoną Cię całkiem.

I z reguły każda z nich jest inna, ma inną stylistykę, materiał i kolor z którego została uszyta, no i rzecz jasna pasować będzie na inne okazje. Jeżeli jakaś pani będzie chciała, żeby jej torebka mogła pasować do wyglądu i okoliczności, to powinna pilnować się kilku zasad. Nie są one bardzo trudne do zapamiętania, a ich stosowanie z pewnością pozwoli na uniknięcie dużych wpadek. Tu więcej: szykowne aktówki.

Pierwszą taką zasadą jest wybranie wielkości torebki w zależności od tego, na jaką okoliczność ma ona być. Na wieczór w teatrze torebka raczej być powinna niewielka, a na codzienne chodzenie do pracy czy na zakupy znacznie lepsze powinny być pojemne, do jakich powinno się zmieścić wszystko, co będzie potrzebne.

Torebka damska

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com

Następna zasada to dobór torebki pod względem kolorystycznym. Obecnie moda sporo się zmieniła i nie jest już konieczne, żeby torebka musiała pasować do butów czy kapelusza. Zobacz więcej:

Wręcz przeciwnie, ma ona być nie dopełnienie ubioru, lecz jego ważnym elementem, przez co pozwolić sobie można na bardziej lub mniej odważne zestawienia. Oczywiście kolorystykę wszystkiego należy dobrać ze smakiem, bo inaczej po prostu będzie się wyglądać śmiesznie, lecz to najlepiej można zobaczyć, jak się zobaczy przed lustrem. Jeśli jakaś pani ma kłopot z wyborem odpowiedniej torebki dla siebie to na pewno pomoże jej jakaś duża hurtownia torebek – tam z reguły będzie taka propozycja, że bez większego problemu znajdzie się coś ciekawego.