images

Trendy 2013 czyli modna szafa każdej z nas.

Przyszły się sezon to czas modowych zawirowań. Warto jednak poszperać wśród już posiadanych rzeczy, ponieważ moda oprócz tego, że jest zmienna, czerpie także z tego, co lubiane i sprawdzone. Tak będzie pewnie i w tym sezonie. Na topie będą kwiatowe wzory, występujące zwykle na sukienkach. Obok nich można zacząć wypatrywać na sklepowych pułkach wszystkiego, co ma na sobie geometryczne wzory.

Uzupełnieniem niejednolitych szmatek, są wypełnione ćwiekami dodatki.

Interesujący wpis? Jeżeli tak uważasz, kliknij bez wahania ten link, ponieważ w witrynie zegarki damskie versace, którą tu odnajdziesz, również jest coś wartościowego.

To zwiastun przewijającego się po ulicach Polski stylu militarnego: utrzymane w zielonych barwach koszule to odskocznia od diabelnie kobiecych spódniczek. Do tego możemy dodać ciemne kurtki, trampki na obcasach i już mamy styl iście z lat 80tych. A jest, na czym zawiesić oko.

Dla kobiet lubiących podkreślać swoje atuty polecamy barwne akcenty. Radosne kolory idealnie sprawdzą się przy każdej porze roku. Do tego dodać lejące materiały, i już mamy 100% kobietę.

Jeśli wspominamy lato, nie zapominajmy o chroniących i ładnie wyglądających przy tym ciemnych okularach. Bez względu na wielkość nie tylko ochronią nasze oczy przed szkodliwym wpływem UV, ale przede wszystkim będą stanowiły świetne dopełnienie naszego stroju i dodadzą nam odrobinę tajemnicy.

Autor: RESERVED

Pośród modowych wiadomości nie może zabraknąć miejsca na modne sukienki ślubne. Klasyczna elegancja dyktuje warunki.

Zainteresowany zagadnieniem? Czytaj o nim znacznie więcej. Dlatego użyj adresu (http://www.wonia.pl/oferta/), jaki przekieruje Cię na stronę! Zachęcamy!

Która kobieta nie chciałaby iść do ołtarza mając na głowie długi welon lub też doczepiony do sukni długaśny tren? Nawet, jeśli nie jest to marzenie każdej z nas, to te, które o tym śnią mają okazję zrealizować swój sen na jawie, bowiem tego typu właśnie perełki szyją dla nas firmy odzieżowe. Do tego rzecz jasna but na wysokim obcasie i mamy już wystrojoną pannę młodą.

Wiosenne stylizacje 2014 zapowiadają się intrygująco. Z pewnością wśród tylu rzeczy nie jedna z nas znajdzie dla siebie coś fascynującego, w czym wygląda jedynie w swoim rodzaju.